Reproart

Opinie o Reproart

Bartas

Praca super za grosze a moherowy beret rządzi jak hitler,synek niczego sobie dyktator.Nie płacą,5 zł na godzinę uważają że to super stawka,i jeszcze syf wszędzie i smród,nieraz przebiegnie jakaś mysz.

Zostaw opinię o Reproart - Suchy Las

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Reproart