Opinie o Tuva Home w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Tuva Home, i Klientów firmy. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Tuva Home o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tuva Home w Warszawa

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Ktosiek

Uwaga... Firma Tuva Home szuka naiwnych pracowników, którym obiecuje zatrudnienie, a po okresie próbnym zwalnia i szuka następnych do oszukania. Praca tam polega na składaniu zamówień w kartony które ważą nawet ponad 30 kg, a jest ich sporo, ale to nic, magazyn znajduję się w piwnicy domu jedno rodzinnego i żeby skompletować zamówienie trzeba się nalatać po schodach pół dnia, ale to też nic, najgorsze są dostawy towaru, które są pakowane w brudne wory, ważące po 50 kg( bywa że jest ich sporo i po ogarnięciu ich człowiek wygląda jak by wyszedł z kopalni) i trzeba je znieść do piwnicy ( kręgosłup aż piszczy) Pakowanie towaru do wysyłki odbywa się w garażu w którym nie ma na to miejsca i trzeba się nakombinować aby ogarnąć większą wysyłkę i jak to w garażu (latem upał, zimą mróz)Do obowiązków magazyniera należy jeszcze, odkurzanie, mycie podług, koszenie dużej powierzchni trawnika, odśnieżanie, prace ogrodowe, mycie, pranie i odkurzanie samochodu, liczenie non stop towaru, ogólnie wyzysk za śmieszne niskie pieniądze.. Ostrzegam i Odradzam praca tam to bezczelny wyzysk !!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Tuva Home - Warszawa

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 4 014 360
  2. linkedin.com 3 587 328
  3. olx.pl 3 276 288
  4. jooble.org 3 086 424
  5. pracuj.pl 3 054 024
Tuva Home