Tuva Home

Opinie o Tuva Home

Ktosiek

Uwaga... Firma Tuva Home szuka naiwnych pracowników, którym obiecuje zatrudnienie, a po okresie próbnym zwalnia i szuka następnych do oszukania. Praca tam polega na składaniu zamówień w kartony które ważą nawet ponad 30 kg, a jest ich sporo, ale to nic, magazyn znajduję się w piwnicy domu jedno rodzinnego i żeby skompletować zamówienie trzeba się nalatać po schodach pół dnia, ale to też nic, najgorsze są dostawy towaru, które są pakowane w brudne wory, ważące po 50 kg( bywa że jest ich sporo i po ogarnięciu ich człowiek wygląda jak by wyszedł z kopalni) i trzeba je znieść do piwnicy ( kręgosłup aż piszczy) Pakowanie towaru do wysyłki odbywa się w garażu w którym nie ma na to miejsca i trzeba się nakombinować aby ogarnąć większą wysyłkę i jak to w garażu (latem upał, zimą mróz)Do obowiązków magazyniera należy jeszcze, odkurzanie, mycie podług, koszenie dużej powierzchni trawnika, odśnieżanie, prace ogrodowe, mycie, pranie i odkurzanie samochodu, liczenie non stop towaru, ogólnie wyzysk za śmieszne niskie pieniądze.. Ostrzegam i Odradzam praca tam to bezczelny wyzysk !!!!!!

Zostaw opinię o Tuva Home - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tuva Home