Fastidcard.com

Opinie o Fastidcard.com

Marlena

Nikt od dawna nie zagadał na forum, to dziwne. Wprawdzie słyszałam bardzo dobrą opinię o firmie ale zawsze ludzie piszą.

anonymous

Moja opinia jest taka.Nikt nie.odpowiada na maile i na telefony.To zwykli (usunięte przez administratora) i nic więcej.

Stefan

Co możecie powiedzieć o Fastidcard.com jako pracodawcy? Jak wyglądają relacje pracownicze oraz relacje z kierownictwem? Czy firma obecnie poszukuje kandydatów do swojej siedziby np. do kontaktów z klientami? Zapraszam do dyskusji i czekam na opinie odnośnie pracy w Fastidcard.com.

JFK

Jak dla mnie to coś nie tak!!! Drugi tydzień czkam ani kasy ani produktu. Projekt omówiony wszystko dograne na ostatki guzik jak to się mówi. Ale w dosłownym słowa tego znaczeniu guzik dostałem. Telefonu nikt nie odbiera na maile nikt nie odp.. daje ZERO GWIAZDEK dla tej firmy z mojej str.

caro

i jak dostales???

nick

Co sie stalo ?

anonymous
@JFK 20.07.2017 21:50

Nie spotkałem się żeby płacić za coś czego nie widziałem takiej sumy ,jeżeli są uczciwi to dlaczego ne chcą zapłaty przy odbiorze po sprawdzeniu przesyłki.

Coraz większa liczba przedsiębiorstw zdaje sobie sprawę, jak duże może być znaczenie benefitów pozapłacowych dla pracowników. Czy Fastidcard.com jest takim przedsiębiorstwem?

Zainteresowana

Czy jest jakiś powód tej ciszy na wątku?

dokumenty kolekcjonerskie

Czytałem wszystkie opinie i dla mnie jest to trochę dziwne wszystkie opinie napisane z jednego miesiąca

kamocki

Jestem na tak! W pełni pozytywna opinia, długa i owocna współpraca.

Marcin

Mam za sobą dosyć długą współprace z tą firmą i mogę powiedzieć wyłącznie dobre rzeczy o nich. Polecam!

Tomczyk Kamil

Fastidcard to renoma sama w sobie! Ze świecą szukać takich firm.

Piotrek

Świetne miejsce, dużo dobrej energii i wzajemnego szacunku. Sklep jest rzetelnym dostawcą najlepszych dokumentów.

Krystian

Ucziwość to duża zaleta na dzisiejszym rynku, należy się najwyższa ocena.

Marcin K.

Rzetelny człowiek, dobra firma, polecam

Karolina N.

Oby więcej takich ludzi na rynku! Uczciwy pracodawca i sprzedawca.

kusztal@onet.pl

Również polecam - jakość obsługi, rzetelność, lojalność, wiarygodność. Dużo dobrych słów można by tutaj napisac.

Nestek

Polecam, w tej firmie zawsze wszystko jest robione na 100%, a to w dzisiejszych czasach rzadkość

Michał

Warto wejść we współpracę, uczciwy i rzetelny człowiek.

Łukaszko

Nie mam zastrzeżeń, polecam.

Zostaw opinię o Fastidcard.com - Świdnica

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fastidcard.com