ISP - instore solutions personnel gmbh

Berlin

ISP - instore solutions personnel gmbh

Opinie o ISP - instore solutions personnel gmbh

Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Dawno nikt z pracowników ISP - instore solutions personnel gmbh nic nie pisał o niej. Może czas najwyższy to nadrobić. Czy powiesz coś o swoich wrażeniach związanych z nią

Ania
@Papaj 24.04.2018 14:39

Witam, Napisz proszę jak wygląda praca dla kobiet w rossmanie bodajże okolice Hanoveru lub ogólnie, czy to prawda, że przerzuca się proszki do prania płyny itp. chodzi mi czy jest ciężko, komisjonerka tylko ze zwykłym skanerem bo ze słuchawkami plus nie poradzę sobie na pewno jest szybko, norma w miarę? Dzięki z góry. Pozdro

Tygrys

Witam mam ofertę pracy na piekarni w Dreźnie z tej firmy. Ktoś coś wie na ten temat jak wygląda praca

Marzena

Zachęcam osoby, które są zatrudnione w ISP o opisanie obecnej sytuacji panującej w tej firmie. Jak w tym momencie wyglądają warunki zatrudnienia? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje? @Mateusz, masz już jakieś informacje? Jeśli tak napisz proszę.

Moris92

A coś na temat magazynu w Donnersdorf ktoś wie?

Mateusz
@Moris92 05.02.2018 12:12

Też mnie ciekawi jak jest w magazynie w Donnersdorf. Ktoś się wypowie?

Mery

Chcemy z kolega wyjechać do wustermark pracaprac przy komisjonowaniu zamowien za pomoca zestawu słuchawkowgo pracowal /pracuje ktos tam prosze oo opinie

Projekt Rewe

Dokładnie dzieją się dziwne rzeczy odciągnięcia z wypłaty gdy dzwoni się do korydynatora by wyjaśnić taką sprawę to wciska kit że Księgowość nie potrafi wyjaśnić tej kwoty odciagnietej z mego konta hahaha rozumiecie JAK KSIEGOWOSC MOZE NIE OGARNIAC ZA CO ODCIAGNELI PIENIADZE GDYZ ZICZKA NIE BYLA POBIERANA. RECE OPADAJA . KORDYNATORZT NIR KOMPETENTNI DODLOWNIE OPOWIADAJA RZECZY DOSLOWNIE KOSSMICZNE.. NIE CHODZI ZE KOLORYZOWALI ZARROBKI I BO TO MAŁY PIKUS JA ODNIOSLEM NIE JEDNO KROTNIE WRAZENIE IZ PAN TOMASZ BYL TAK NAWPIER .. BIALEGO ZE AZ PRZYKRO BYLO PATRZEC NA NIEGO . NIE POLECAM DDOSLOWNIE DYMAJA NA PIENIADZE POMOC OD KORDYNATORA PIERWSZY TYDZ POZNIEJ ANI WIDU ANI SLYCHU .

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa istotną rolę. Czy tak samo jest w ISP - instore solutions personnel gmbh? Napiszcie, co sądzicie na ten temat.

Animous

Witam nie polecam ISP . Mam screen shoty na dowód jak oszukuja pracowników. Więcej info pod email zetafon15@interia.pl . Lepiej sobie odpuść.

Stefan

Podpowiedzcie coś więcej jak się pracuje w firmie za granicą?

ONA

Praca dla Par - Magazyn ISP GmbH ktoś pracował w tej firmie warto jechać ?

@ONA 29.08.2017 13:07

Tak pracujemy juz rok

Moris92

A coś na temat magazynu w Donnersdorf ktoś wie?

Obserwator !

https://wiadomosci.onet.pl/swiat/wyspy-aresztowano-polakow-podejrzanych-o-wspolczesne-niewolnictwo/ge7nn0c Może wreście i tu zrobią porządek ! Co na to wszystko DHL ?

byli pracownicy

Nie polecamy! Oszukują ludzi na pieniądze!Nie tylko nas tylko całą zmianę która przyjechała na projekt. kontakt utrudniony! koordynatorzy na początku współpracy ok, później wiadomo...średnio każdy co miesiąc został oszukany na około 150euro!po rozwiązaniu umowy zapomnijcie o czym kolwiek! - zeitkonto, kaucja około 300euro!

anonymous

Waldemar Woźniak jest poszukiwany przez komornika , policję i prokuratora !!!!!!

anonymous

Szukam Waldemara Woźniaka ponieważ okradł rodzine .

anonymous

Wozniak Waldemar pracujacy w Potsdamie jest (usunięte przez administratora) !!!!!!

anonymous

Szukam Waldemara Woźniaka za kradzież !!!!

oleg

Czy ktos dostal przelew na czas od ISP ?

Nowy

Witam powie mi ktos czy to prawda ze zwaniaja ludzi nez powodu czy tylko tych ktorym naprawde sie nie chce pracowac?????

@Nowy 14.07.2017 08:32

zwalniaja a nawet ludzie sami sie zwalniaja mowia ze bedzie 160 plus nadgodziny a jest 130g minus mieszkanie i jedzenie to tyle masz w Polsce oszukuja ten z pracomani i tu a my musimy zapierniczac za darmo

wlkp

Ile można wyciągnąć jako pomocnik magazyniera w Berlinie? Ile pobierają za pokoje i jakie są warunki tych mieszka?

irka

Czy ktoś wie, jak uzyskać od nich świadectwo pracy. Mąż przepracował tam rok i go zwolnili. Nie odpowiadają na e-maile.

skubidooo

Żeby chociaż co miesiąc rozliczenie dawali pracownikowi listownie e-mail czy do rąk ect. to podstawa przecież nie mają nic do ukrycia chyba że błędy a to da się poprawić. Jak są na firmie nadgodziny to przechodzą na Zeitkonto z miesiąc na miesiąc wtedy wypłata też mała cóż taki regulamin. Ogólnie biuro ok. a Firmy zależy kogo zatrudnią fachowca czy debila a nawet obydwu razem to jest dopiero porażka. Różni ludzie różne sytuacje a pracować trzeba.

KIKA
@skubidooo 18.08.2017 13:18

CZY MIAŁES MELDUNEK NA TERENIE NIEMIEC

justa

witam , co tam dziewczyny wiecie cos na temat tej pracy w galerii Dietzenbach? pozdrowienia

Marysia

Też proszę o opinie na temat pracy w galerii logistikw Dietzenbach. Pozdrawiam Olu ;)

Olaa
@Marysia 20.04.2017 13:20

Napisz do mnie na maila malinkam02010@gmail.com

Ola

Halo czy ktos pracuje w Dietzenbach galeria logistik jakies opinie ?

mimbla

hejka, macie namiary do nich, ale żeby porozmawiać z kimś po polsku?

ALIBABA

witam mam ofertę pracy z firmy ISP - instore solutions personnel gmbh jako magazynier w firmie kurierskiej, pakowanie paczek na taśmę, może ktoś tam pracował albo pracuje, jakieś opinie??

mietuwa

Witam praca jak praca, tylko mało godzin. Różne godziny pracy, od 13 lub 15 do 21. Po wszystkich odciągnięciach na rękę zostaje w granicach 700 euro. Jeśli kogoś to zadowala to można się zgłaszać. Podczas rozmowy przed podjęciem pracy to jest mówione że 7-10 godzin dziennie i że na rękę po miesiącu zostaje w granicach 1200 euro. To jest duża różnica między tym co mówią na początku przez tel. a tym co się okazuje na miejscu. A lokale też zostawiają wiele do życzenia. Tak jest w Nauen, tutaj rotacja ludzi jest duża, spora część jak się dowie ile może zarobić daje nogę. Osobiście nie polecam, też stąd odchodzę. Bo taką kasę to idzie w Polsce zarobić. A jeszcze jedno DHL daje na kasę zakwaterowanie na każdego pracownika a oni i tak pobierają 195 euro/m od każdego. Coś jest nie tak?

PAW

Jaka to była praca ?

AGATKA18

NAJGORSZA AGENCJA PRACY! OBIECUJA PRACE NA ROK NIBY UMOWA NIEMIECKA A OKAZUJE SIE ZE PO 4 DNIACH LUDZI ZWALNIAJA I TO SAMYC POLAKOW!! NIE PROPONUJA INNEJ PRACY W TEJ AGENCJI TYLKO ODRAZU WYWALAJA I RADZ SOBIE SAM!! JAK MOZNA W CIAGU TYGODNIA ZWOLNIC 10 POLAKOW I BRAC NASTPENYCH? NIE POLECAM OSZUSCI I ZLODZIEJE!

Zostaw opinię o ISP - instore solutions personnel gmbh - Berlin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ISP - instore solutions personnel gmbh