ISP - instore solutions personnel gmbh

Berlin

Opinie o ISP - instore solutions personnel gmbh

Animous

Witam nie polecam ISP . Mam screen shoty na dowód jak oszukuja pracowników. Więcej info pod email zetafon15@interia.pl . Lepiej sobie odpuść.

Stefan

Podpowiedzcie coś więcej jak się pracuje w firmie za granicą?

ONA

Praca dla Par - Magazyn ISP GmbH ktoś pracował w tej firmie warto jechać ?

@ONA 29.08.2017 13:07

Tak pracujemy juz rok

Moris92

A coś na temat magazynu w Donnersdorf ktoś wie?

Moris92

A coś na temat magazynu w Donnersdorf ktoś wie?

Obserwator !

https://wiadomosci.onet.pl/swiat/wyspy-aresztowano-polakow-podejrzanych-o-wspolczesne-niewolnictwo/ge7nn0c Może wreście i tu zrobią porządek ! Co na to wszystko DHL ?

byli pracownicy

Nie polecamy! Oszukują ludzi na pieniądze!Nie tylko nas tylko całą zmianę która przyjechała na projekt. kontakt utrudniony! koordynatorzy na początku współpracy ok, później wiadomo...średnio każdy co miesiąc został oszukany na około 150euro!po rozwiązaniu umowy zapomnijcie o czym kolwiek! - zeitkonto, kaucja około 300euro!

anonymous

Waldemar Woźniak jest poszukiwany przez komornika , policję i prokuratora !!!!!!

anonymous

Szukam Waldemara Woźniaka ponieważ okradł rodzine .

anonymous

Wozniak Waldemar pracujacy w Potsdamie jest (usunięte przez administratora) !!!!!!

anonymous

Szukam Waldemara Woźniaka za kradzież !!!!

oleg

Czy ktos dostal przelew na czas od ISP ?

Nowy

Witam powie mi ktos czy to prawda ze zwaniaja ludzi nez powodu czy tylko tych ktorym naprawde sie nie chce pracowac?????

@Nowy 14.07.2017 08:32

zwalniaja a nawet ludzie sami sie zwalniaja mowia ze bedzie 160 plus nadgodziny a jest 130g minus mieszkanie i jedzenie to tyle masz w Polsce oszukuja ten z pracomani i tu a my musimy zapierniczac za darmo

wlkp

Ile można wyciągnąć jako pomocnik magazyniera w Berlinie? Ile pobierają za pokoje i jakie są warunki tych mieszka?

irka

Czy ktoś wie, jak uzyskać od nich świadectwo pracy. Mąż przepracował tam rok i go zwolnili. Nie odpowiadają na e-maile.

skubidooo

Żeby chociaż co miesiąc rozliczenie dawali pracownikowi listownie e-mail czy do rąk ect. to podstawa przecież nie mają nic do ukrycia chyba że błędy a to da się poprawić. Jak są na firmie nadgodziny to przechodzą na Zeitkonto z miesiąc na miesiąc wtedy wypłata też mała cóż taki regulamin. Ogólnie biuro ok. a Firmy zależy kogo zatrudnią fachowca czy debila a nawet obydwu razem to jest dopiero porażka. Różni ludzie różne sytuacje a pracować trzeba.

KIKA
@skubidooo 18.08.2017 13:18

CZY MIAŁES MELDUNEK NA TERENIE NIEMIEC

justa

witam , co tam dziewczyny wiecie cos na temat tej pracy w galerii Dietzenbach? pozdrowienia

Marysia

Też proszę o opinie na temat pracy w galerii logistikw Dietzenbach. Pozdrawiam Olu ;)

Olaa
@Marysia 20.04.2017 13:20

Napisz do mnie na maila malinkam02010@gmail.com

Ola

Halo czy ktos pracuje w Dietzenbach galeria logistik jakies opinie ?

mimbla

hejka, macie namiary do nich, ale żeby porozmawiać z kimś po polsku?

ALIBABA

witam mam ofertę pracy z firmy ISP - instore solutions personnel gmbh jako magazynier w firmie kurierskiej, pakowanie paczek na taśmę, może ktoś tam pracował albo pracuje, jakieś opinie??

Krzysiek

Przestrzegam przed podjeciem pracy na projekcie DHL Bornicke. Zajmujaca sie tym projektem frau Iwona Geske nie panuje nad sytuacja. Zatrudniani sa ludzie bez sprawdzenia zaswiadczenia o niekaralnosci wiec przyjezdzaja czasami osoby po wyrokach. Do pracy pracownicy dowozeni sa przez nietrzezwych kierowcow. Warunki mieszkaniowe gorsze niz na dworcowej noclegowni. Baraki w ktorych pokoje 3 x 2 metry zajmuja cztery osoby na lozkach pietrowych, wspolna kuchnia z ktorej korzystaja rowniez osoby niezwiazane z praca w ISP, zazwyczaj naduzywajacy alkoholu budowlancy. Dojazd do pracy po kilkadziesiat kilometrow w jedna strone. Do pracy trzeba czasami jezdzic dwa razy dziennie na 4 i 2 godziny. Stawka 9 euro brutto minus za nocleg 200 euro minus jakies kaucje, buty, itd. Ogolnie na czysto da sie wyciagnac max 700 euro bo godzin tez malo. Ten projekt chyba jest najgorszy ze wszystkich projektow ISP wlacznie z jej pseudo koordynator.

mietuwa
@Krzysiek 24.03.2017 17:04

Witam praca jak praca, tylko mało godzin. Różne godziny pracy, od 13 lub 15 do 21. Po wszystkich odciągnięciach na rękę zostaje w granicach 700 euro. Jeśli kogoś to zadowala to można się zgłaszać. Podczas rozmowy przed podjęciem pracy to jest mówione że 7-10 godzin dziennie i że na rękę po miesiącu zostaje w granicach 1200 euro. To jest duża różnica między tym co mówią na początku przez tel. a tym co się okazuje na miejscu. A lokale też zostawiają wiele do życzenia. Tak jest w Nauen, tutaj rotacja ludzi jest duża, spora część jak się dowie ile może zarobić daje nogę. Osobiście nie polecam, też stąd odchodzę. Bo taką kasę to idzie w Polsce zarobić. A jeszcze jedno DHL daje na kasę zakwaterowanie na każdego pracownika a oni i tak pobierają 195 euro/m od każdego. Coś jest nie tak?

PAW

Jaka to była praca ?

AGATKA18

NAJGORSZA AGENCJA PRACY! OBIECUJA PRACE NA ROK NIBY UMOWA NIEMIECKA A OKAZUJE SIE ZE PO 4 DNIACH LUDZI ZWALNIAJA I TO SAMYC POLAKOW!! NIE PROPONUJA INNEJ PRACY W TEJ AGENCJI TYLKO ODRAZU WYWALAJA I RADZ SOBIE SAM!! JAK MOZNA W CIAGU TYGODNIA ZWOLNIC 10 POLAKOW I BRAC NASTPENYCH? NIE POLECAM OSZUSCI I ZLODZIEJE!

Zostaw opinię o ISP - instore solutions personnel gmbh - Berlin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ISP - instore solutions personnel gmbh