PUH KAMA TRAVEL WŁADYSŁAW ŁĘGOWSKI

Opinie o PUH KAMA TRAVEL WŁADYSŁAW ŁĘGOWSKI

Mario6202

Kompletnie NIE POLECAM tej firmy a wlasciwie kontaktu z wlascicielem- Wladyslaw Łęgowski, W niekturych kwestiach jestem zgodny - stosuje ceny dampingowe i to moze byc PLUSEM, Jednak nie mam najlepszego zdania jako Firma wspolpracujaca, zmienia umowe na wlasnych zasadach (w trakcie trwania) Z informacji jakie otrzymalem od osob ktore wykonywaly zlacenie dla wlasciciela firmy wiem, ze nie rozliczyl sie w sposob rzetelny.

Zostaw opinię o PUH KAMA TRAVEL WŁADYSŁAW ŁĘGOWSKI - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PUH KAMA TRAVEL WŁADYSŁAW ŁĘGOWSKI