Ama - Europe Sp. z o.o.

Kraków

Opinie o Ama - Europe Sp. z o.o.

Paulina_Kołpa

powiem wam tak, odradzam wam te firme szczerze, omijac ama szeroki łukiem. oszuści to mało powiedziane. jak kupisz u nich towar i bedziesz chcial wymienic na sprawny to beda robic wszystko, aby tylko ci tego towaru nie wymienic. beda ci wmawiac ze towar nie posiada ich naklejek, ze nie jest od nich, ze jest uszkodzony, a na samym koncu to ci przestana odpisywac na maile. tak wlasne dziala ama europe z siedziba w krakowie. jak na razie najgorsza hurtownia gsm z jaka kiedykolwiek mialam doczynienia.

Zostaw opinię o Ama - Europe Sp. z o.o. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ama - Europe Sp. z o.o.