Mercari Design Dawid Walas

Piła

Mercari Design Dawid Walas

Opinie o Mercari Design Dawid Walas

Robert

@Nick, nie mam żadnych powiązań z pracą w firmie Mercari Design Dawid Walas, a tym bardziej nie jestem bratem żadnego z właścicieli. Przedstaw nam, jak ocenisz pracę w tym miejscu. Opisz szczegółowo, dlaczego tak uważasz?

Robert

@Dorota, jesteś osobą, która jest powiązana z firmą, która współpracowała z Mercari Design Dawid Walas? Jeżeli tak to napisz, jak długo trwała współpraca tej firmy z firmą, której dotyczy wątek główny forum? Czy była to pierwsza sytuacja, że firma Mercari Design Dawid Walas nie wywiązała się z umowy? Przedstaw coś więcej na ten temat.

Nick
@Robert 05.09.2018 12:49

(usunięte przez administratora)to pewnie szanowny brat z firmy Prestige. Razem cała rodzinka kręci wałki otwierając kolejne firmy jak napisano wcześniej

Dorota

JA również nie polecam firmy Mercari Design. Firma nie wywiązała się z umowy z zagranicznym kontrahentem, nie dostarczyła zamówionego i opłaconego z góry towaru.

Szukasz pracy?

Robert

@Przewoznik, o jakim rzekomym wielkim oszustwie piszesz? Co konkretnie wydarzyło się, że zdecydowałeś się o tym napisać w wątku opinii o pracy w firmie Mercari Design Dawid Walas? Jest jakiś problem rozliczeniowy z tą firmą? @Transportowiec, również, proszę, abyś napisał coś więcej na ten temat, ponieważ trudno się domyśleć, co miałeś na myśli.

Ja.

Dotarła do mnie informacja, że firma splajtowała. Nic dziwnego, to nie ich pierwsza ;) Ciekawe co dalej. Tak na marginesie rodzinka W. wprost uwielbia zakładać nowe firmy o najróżniejszych nazwach ;) ludzie bądźcie ostrożni hehe

Transportowiec
@Ja. 28.02.2018 21:29

Za transporty też nie płacą oszusci

Przewoznik

Wielkie oszustwo za transport też nie placa

Robert

@M. Mógłbyś powiedzieć z jakiego powodu nie polecasz firmy Mercari Design? Jest to szczególnie ważne, żeby uwzględnić w wypowiedzi konkrety, aby inni użytkownicy mieli realny pogląd na sytuację panującą w firmie. Więc jeżeli mogę Cię o to prosić, to serdecznie zachęcam do napisania szczegółów.

Podałby ktoś z Was jakieś rady odnośnie rekrutacji w Mercari Design (usunięte przez administratora)? Na co zwrócić uwagę? Zapewne zainteresuje to osoby chcące się tam zatrudnić.

@Administrator 06.04.2018 11:07

Najlepsza rada to nie zawracać sobie głowy tą firmą. Szkoda czasu, zachodu i nerwów.

@Administrator 06.04.2018 11:07

Nie, nie i jeszcze raz nie.

Czy poleciłby ktoś z Was pracę w przedsiębiorstwie Mercari Design(usunięte przez administratora)? Jak tak, to dlaczego?

Darek

Zamówienie złożyłem w sierpniu w sierpniu zapłaciłem i ........ nic NIE MA KONTAKTU !! Nie POLECAM Z DALEKA OD TEJ FIRMY !!!!! SPRAWĘ KIERUJE DO SĄDU

anonymous

Witam mi firma nie zapłaciła za towar w terminie, nie słowny właściciel. Sprawę skierowałem do sądu. Odradzam wszelkie kontakty . Łukasz Michałek

M.

Omijac ta firme z daleka. O wyplate trzeba sie prosic, bo nie placa na czas . w ogole nie umieja zarzadzac firma i nie maja pieniedzy na wyplaty.

MERCARI
@M. 30.08.2017 20:30

Witam , Jak coś piszesz to chociaż miej jaja i się podpisz , ponieważ każdy lewus , nierób może pisać wszystko . Do dnia dzisiejszego pracują u nas ludzie , którzy chcą pracować i nie narzekają. Powodzenia w szukaniu pracy !

a.
@MERCARI 05.10.2017 10:37

jak widać wpis pracodawcy powyżej mówi sam za siebie - kultura osobista powala.

byly pracownik

Dokladnie pracowalem tam na produkcji ta firma to jeden wielki syf teraz ma inna nazwe prestige products czy jakos tak , na poczatku wiele obiecuja a potem oszukuja

a.
@byly pracownik 09.09.2017 18:35

sama prawda. odradzam

Zostaw opinię o Mercari Design Dawid Walas - Piła

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mercari Design Dawid Walas