Mercari Design Dawid Walas

Piła

Mercari Design Dawid Walas
4 8

Opinie o Mercari Design Dawid Walas

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Robert

@M. Mógłbyś powiedzieć z jakiego powodu nie polecasz firmy Mercari Design? Jest to szczególnie ważne, żeby uwzględnić w wypowiedzi konkrety, aby inni użytkownicy mieli realny pogląd na sytuację panującą w firmie. Więc jeżeli mogę Cię o to prosić, to serdecznie zachęcam do napisania szczegółów.

Podałby ktoś z Was jakieś rady odnośnie rekrutacji w Mercari Design (usunięte przez administratora)? Na co zwrócić uwagę? Zapewne zainteresuje to osoby chcące się tam zatrudnić.

M.
@Administrator 06.04.2018 11:07

Nie, nie i jeszcze raz nie.

Czy poleciłby ktoś z Was pracę w przedsiębiorstwie Mercari Design(usunięte przez administratora)? Jak tak, to dlaczego?

Ja.

Dotarła do mnie informacja, że firma splajtowała. Nic dziwnego, to nie ich pierwsza ;) Ciekawe co dalej. Tak na marginesie rodzinka W. wprost uwielbia zakładać nowe firmy o najróżniejszych nazwach ;) ludzie bądźcie ostrożni hehe

Darek

Zamówienie złożyłem w sierpniu w sierpniu zapłaciłem i ........ nic NIE MA KONTAKTU !! Nie POLECAM Z DALEKA OD TEJ FIRMY !!!!! SPRAWĘ KIERUJE DO SĄDU

anonymous

Witam mi firma nie zapłaciła za towar w terminie, nie słowny właściciel. Sprawę skierowałem do sądu. Odradzam wszelkie kontakty . Łukasz Michałek

M.

Omijac ta firme z daleka. O wyplate trzeba sie prosic, bo nie placa na czas . w ogole nie umieja zarzadzac firma i nie maja pieniedzy na wyplaty.

a.
@MERCARI 05.10.2017 10:37

jak widać wpis pracodawcy powyżej mówi sam za siebie - kultura osobista powala.

byly pracownik

Dokladnie pracowalem tam na produkcji ta firma to jeden wielki syf teraz ma inna nazwe prestige products czy jakos tak , na poczatku wiele obiecuja a potem oszukuja

a.
@byly pracownik 09.09.2017 18:35

sama prawda. odradzam

Zostaw opinię o Mercari Design Dawid Walas - Piła

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mercari Design Dawid Walas