MERCARI Design

Piła

Opinie o MERCARI Design

Darek

Zamówienie złożyłem w sierpniu w sierpniu zapłaciłem i ........ nic NIE MA KONTAKTU !! Nie POLECAM Z DALEKA OD TEJ FIRMY !!!!! SPRAWĘ KIERUJE DO SĄDU

anonymous

Witam mi firma nie zapłaciła za towar w terminie, nie słowny właściciel. Sprawę skierowałem do sądu. Odradzam wszelkie kontakty . Łukasz Michałek

m.

o i kolejna nazwa Z.W. TRADING CAMPANY - niebywałe

M.

Omijac ta firme z daleka. O wyplate trzeba sie prosic, bo nie placa na czas . w ogole nie umieja zarzadzac firma i nie maja pieniedzy na wyplaty.

MERCARI
@M. 30.08.2017 20:30

Witam , Jak coś piszesz to chociaż miej jaja i się podpisz , ponieważ każdy lewus , nierób może pisać wszystko . Do dnia dzisiejszego pracują u nas ludzie , którzy chcą pracować i nie narzekają. Powodzenia w szukaniu pracy !

a.
@MERCARI 05.10.2017 10:37

jak widać wpis pracodawcy powyżej mówi sam za siebie - kultura osobista powala.

byly pracownik

Dokladnie pracowalem tam na produkcji ta firma to jeden wielki syf teraz ma inna nazwe prestige products czy jakos tak , na poczatku wiele obiecuja a potem oszukuja

a.
@byly pracownik 09.09.2017 18:35

sama prawda. odradzam

Zostaw opinię o MERCARI Design - Piła

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MERCARI Design