INTERNO Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o INTERNO Sp. z o.o.

Daniel

Idealnych firm nie ma, wszędzie są jakieś mankamenty. Cóż tak już jest.

Tak, to ty

Pozdrawiamy autora powyższego komentarza, czyli panią z biura interno. Która siedzi i pisze pozytywne komentarze. Cóż widac że desperacja jest ogromna.

To ja

Nie jest tak źle. Szef ma ciężki charakter ale można z nim żyć. Jak się chce to można zarobić. Jeżeli jest się w porządku szef też jest ok.

Wafel

Wafel cwaniaczku mlody i tempy,gruba locha no i bos :),zlodziej ham,prostak uciekajcie jak najdalej od tej firmy nie polecam malo placi a co do ludzi to traktuje jak śmieci,zero szacunku i nic zalatwic nie mozna wiecznie problemy z uropami,wolnymi,ucina kase za byle co. Lepiej oglaszaj upadłość bo kto ci zostanie :)

x

Szef to zapatrzony w siebie bufon, robi problemy nawet ze zdaniem rzeczy po zakończeniu pracy. Nie polecam, nerwowa atmosfera, w której odechciewa się wszystkiego.

Abc

Nie polecam! Szef Nie współczujący myślący tylko o sobie człowiek. Robi problemy jeśli jest się chorym lub niezdolnym do pracy(ucina premie), bywa agresywny.

Zostaw opinię o INTERNO Sp. z o.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie INTERNO Sp. z o.o.