INTERNO Sp. z o.o.

Opinie o INTERNO Sp. z o.o.

Wafel

No to może ja pozwolę sobie na merytoryczny komentarz, otóż tej firmy nie polecę nikomu , przede wszystkim ze względu na jej szefa. (usunięte przez administratora) prostak niepotrafiący wypowiedzieć zdania bez niecenzuralnego słowa. W stosunku do pracowników ordynarny i niekulturalny pomimo tego, że to w szczególności pracownikom zawdzięcza działanie firmy, a jeśli się mylę to szanowny szef tej firmy ma okazję to tutaj sprostować. Niektórzy piszą, że jak się jest w porządku to szef też jest w porządku, jeśli bycie w porządku rozumiemy przez donosy na kolegów z pracy to jak najbardziej jest to prawda i ma to miejsce na porządku dziennym w tej firmie, tacy pracownicy mają lżej z szefem i mogą liczyć na profity z tego wynikające (nadgodziny itp) aczkolwiek i tak potrafi ich zjechać z góry na dół, zwyzywać i ubliżyć. No i wypada też powiedzieć coś o zarobkach, owszem można zarobić ale w większości przypadków pierwszeństwo do tego mają, Ci o których napisałem powyżej, reszta niestety musi się o wszystko dopraszać. Wszystko jest niestety ustawione tak, że z podstawy niestety NIE WYŻYJESZ bo plasuje się ona poniżej 2 tys netto, a tylko dlatego, że to właśnie na nadgodzinach wyrabianych przez pracowników szef zarabia najwięcej, więc niską podstawą zmusza ludzi do robienia nadgodzin, a przypomnę, że nie jest to praca na ochronie w biedronce, tylko przeprowadzanie bardzo często skomplikowanych operacji transportowych produktów ważących po kilka, kilkanaście a nawet kilkaset ton, tak więc proszę sobie wyobrazić odpowiedzialność jaka leży na pracowniku. Czyli podsumowując, odradzam pracę w tej firmie jak i w firmie Rozzo, która jest zarejestrowana na małżonkę szanownego szefa (ten sam twór, takie same sytuacje, i wszystkim i tak zarządza ten sam człowiek bo żony nigdy w firmie nie widziałem.) A jeśli firmy zmienią nazwy to po prostu zapamiętajcie sobie nazwisko Szymkowiak jako definicja osoby, u której nie chcecie pracować. Z całym szacunkiem wieelki (usunięte przez administratora)mu na czoło!

Wafel
@Wafel 10.01.2019 18:45

Chciałbym zauważyć, że słowa, które zostały ocenzurowane w powyższej opinii, nie są niecenzuralne tak więc wypadało by je odsłonić. Były to słowa (usunięte przez administratora) i "penis". A żeby na pewno nic nie umkneło w powyższej opinii. Napisze to jeszcze raz, szef tej firmy to (usunięte przez administratora) i penis mu na czoło

ja

WOLE BYC NA ZASILKU(usunięte przez administratora)!!!!

TWOJA STARA

NIC SIE NIE ZMIENILO I JEST TYLKO GORZEJ NIEDLUGO TO WSZYSTKO (usunięte przez administratora) A RALFONSA (usunięte przez administratora) DO LIPY NA ZBITY PYSK!!!

Anna
@TWOJA STARA 16.11.2018 21:17

Pamiętaj proszę, by zachować kulturę wypowiedzi. Serwis GoWork.pl odwiedzają tysiące użytkowników i nie chcemy, by ktokolwiek poczuł się niekomfortowo czytając komentarze na forum. Jeśli chcesz podzielić się z nami swoimi spostrzeżeniami na temat funkcjonowania firmy, czekamy na Twój merytoryczny komentarz.

ja
@Anna 08.12.2018 20:20

Luska przestan mu slodzic bo i tak nikt do tego psychopaty nie przyjdzie pracowac

Dudi

Takiej rotacji pracowników jak w Interno nie ma chyba nigdzie. Gdyby nie nadgodziny nie da się tu dobrze zarabiać... Ludzie uciekają od niego w strasznym tempie i to fachowcy a przyjmuje samych alkoholików i daje im lepsze stawki jak starym pracownikom.. co do szefa Rafala to człowiek nieobliczalny z którego cały park się śmieje. Nie chce go obrażać ale nie wiem co mogę dobrego o nim napisać a pracowałem u niego ponad 4 lata. Ludzie którzy zastanówcie się zanim przyjdziecie na rozmowę kwalifikacyjną . Ta firma to dno

TWOJA STARA

Nawet na discowery w nietypowych transportach musial swoj ryj pokazac... czemu tego nie ocenzurowano?!?!?!?!???

Czesław

@Bracia Usunięte zostały tylko te opinie, które łamały regulamin. Jeśli Twoja wypowiedź została usunięta, zapoznaj się z regulaminem oraz napisz ją jeszcze raz tak, żeby go nie łamała.

zawiedzeni

Ogólnie nic się nie poprawia. Nerwówka, krzyki, włażenie w (usunięte przez administratora) ludziom z kierownictwa firmy GE. Zabieranie premii. Brak szacunku dla swoich pracowników. Porażka. Brak słów.

Patryk

Wystarczy dobrze zarabiać a na socjal sami wygospodarujemy środki!!

Oleksy

Czy do podstawy macie jakieś dodatki socjalne?

Hala G
@Oleksy 02.06.2018 13:11

Nie ma żadnego socjalu w tej firmie

Minęło sporo czasu, odkąd dodaliście ostatnią opinię związaną z pracą w INTERNO Sp. z o.o.. Jak od tego czasu zmieniły się warunki zatrudnienia w przedsiębiorstwie?

Bracia
@Administrator 26.05.2018 09:19

Nic się nie zmieniło . Opinie były ale administrator je usunął. Pracuje dalej w tej firmie i jak chcesz robić nadgodziny jest taka możliwość wypłata na czas i w ciągu 8 godzin pracuje się max połowy z tego. Jedyne zalety

Daniel

Idealnych firm nie ma, wszędzie są jakieś mankamenty. Cóż tak już jest.

Tak, to ty

Pozdrawiamy autora powyższego komentarza, czyli panią z biura interno. Która siedzi i pisze pozytywne komentarze. Cóż widac że desperacja jest ogromna.

To ja

Nie jest tak źle. Szef ma ciężki charakter ale można z nim żyć. Jak się chce to można zarobić. Jeżeli jest się w porządku szef też jest ok.

Abc

Nie polecam! Szef Nie współczujący myślący tylko o sobie człowiek. Robi problemy jeśli jest się chorym lub niezdolnym do pracy(ucina premie), bywa agresywny.

Zostaw opinię o INTERNO Sp. z o.o. - Wrocław

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie INTERNO Sp. z o.o.