INTERNO Sp. z o.o.

Wrocław

INTERNO Sp. z o.o.

Opinie o INTERNO Sp. z o.o.

Czesław

@Bracia Usunięte zostały tylko te opinie, które łamały regulamin. Jeśli Twoja wypowiedź została usunięta, zapoznaj się z regulaminem oraz napisz ją jeszcze raz tak, żeby go nie łamała.

zawiedzeni

Ogólnie nic się nie poprawia. Nerwówka, krzyki, włażenie w (usunięte przez administratora) ludziom z kierownictwa firmy GE. Zabieranie premii. Brak szacunku dla swoich pracowników. Porażka. Brak słów.

Patryk

Wystarczy dobrze zarabiać a na socjal sami wygospodarujemy środki!!

Oleksy

Czy do podstawy macie jakieś dodatki socjalne?

Hala G
@Oleksy 02.06.2018 13:11

Nie ma żadnego socjalu w tej firmie

Minęło sporo czasu, odkąd dodaliście ostatnią opinię związaną z pracą w INTERNO Sp. z o.o.. Jak od tego czasu zmieniły się warunki zatrudnienia w przedsiębiorstwie?

Bracia
@Administrator 26.05.2018 09:19

Nic się nie zmieniło . Opinie były ale administrator je usunął. Pracuje dalej w tej firmie i jak chcesz robić nadgodziny jest taka możliwość wypłata na czas i w ciągu 8 godzin pracuje się max połowy z tego. Jedyne zalety

Daniel

Idealnych firm nie ma, wszędzie są jakieś mankamenty. Cóż tak już jest.

Tak, to ty

Pozdrawiamy autora powyższego komentarza, czyli panią z biura interno. Która siedzi i pisze pozytywne komentarze. Cóż widac że desperacja jest ogromna.

To ja

Nie jest tak źle. Szef ma ciężki charakter ale można z nim żyć. Jak się chce to można zarobić. Jeżeli jest się w porządku szef też jest ok.

Abc

Nie polecam! Szef Nie współczujący myślący tylko o sobie człowiek. Robi problemy jeśli jest się chorym lub niezdolnym do pracy(ucina premie), bywa agresywny.

Zostaw opinię o INTERNO Sp. z o.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie INTERNO Sp. z o.o.