Patente Express e.K.

Murnau

Patente Express e.K.

Opinie o Patente Express e.K.

Typ

Tajemnicza sprawa, wymagają założenia nowego konta bankowego, bo podobno przelewy maja przechodzić przez pracowników których na początku zatrudniają na miesiąc. Odzywają się do osób bez zbytnich kwalifikacji. Coć tu jest nie tak. Gdzie to można zgłosić, żeby ich ktoś prześwietlił zanim narobią bigosu

Zostaw opinię o Patente Express e.K. - Murnau

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Patente Express e.K.