KARCZMA BOROWA CHATA

Jaworzno

KARCZMA BOROWA CHATA

Opinie o KARCZMA BOROWA CHATA

Alina

Tak wiem jaki ten właściciel jest,kawał chama i cwaniaka,pracowałam u niego krótko i zdążyłam się przekonać.

grebis

Ostrzegam monterow,spawaczy przed właścicielem Karczmy "Borowa Chata" prowadzi karczme ale zatrudnia tez na budowy spawaczy,monterow to beszczelny typ,grozi pobiciem,jest arogancki,ostregam przed nim wszystkich.Nie warto z nim zaczynac współpracy jesli grozi pobiciem w razie jakis niejasnosci,w dodatku oczernia ludzi,pracownikow a sam ma bardzo złą opinie

Zostaw opinię o KARCZMA BOROWA CHATA - Jaworzno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KARCZMA BOROWA CHATA