Opinie o Mp-Trans Transport Maciej Pełka w Poddębice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Mp-Trans Transport Maciej Pełka. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Mp-Trans Transport Maciej Pełka o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mp-Trans Transport Maciej Pełka w Poddębice

Miko

Kolejny reportaż : https://www.facebook.com/TVPLWD/videos/1893045827394754/UzpfSTEwMDAwMDQ2MjQwMDY0NjoyMzU2MTUzNDY0NDEwMDQ0/

Miko
@Miko

Jakieś 12 - 13 mln długu ...... na ta chwile :)

miejscowy
@Miko

Najlepszy tekst ,, jak sąd da nam szansę to oddamy wszystkim pieniądze,, zanim wypracujecie 13 milionów zysku to Pan Pełka będzie już na emeryturze. Ogarnijcie się tam nie ma co ratować.

Qwer

Pracodawca=potrzeba będzie trochę czasu żeby odzyskać zaufanie kierowców .Przez jedną mende straciły wszystkie firmy z Poddębic reputacje .nawet te dobre.

Xyz

Na olx juz szukają nowych kiero . System 4/2 . Dobre warunki .Dzwoncie i pytajcie o kasę

Kiero
@Xyz

@Xyz

Na olx ta super oferta jest moją ofertą i drogi komentatorze nie mam nic wspólnego z firmą MP..... Czy teraz wszystkie firmy zajmujące się transportem będą podejrzewane o jakieś przekręty??? zastanówcie się i nie wrzucajcie Wszytstkich do jednego wora

(usunięte przez administratora) no to DZIAD się doczekał. A w prokuraturze jest już dużo więcej doniesień jak tylko od jednej osoby. A dziad sie ukrywa podobno gdzieś uciekł za granice.

lll
@anonymous

jest na miejscu widywany jest na firmie. Człowiek nie ma wstydu

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Mp-Trans Transport Maciej Pełka? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
El Camionero

Z Łódzkiej TVP: https://www.facebook.com/TVPLWD/videos/1887195697979767/ prokurator też zaczął węszyć.

żona kierowcy
@El Camionero

No ciekawe informacje . Obejrzeć polecam . A jak wróci mąż idzie do prokuratury w sprawie uporczywego i złośliwego wymigiwania się od wypłaty wynagrodzenia.

Iron Majdan

Wydaje mi sie ze ta cała telewizja byla nie potrzebna. Pieniadze i tak beda wyplacone z funduszu gwarancyjnego tylko ze gtrzeba poczekac. Kierowcy ktorzy kradli paliwo na potege i sprzedawali innych do szefa za paczke papierosow to wlasnie bohaterowie ostatniej akcji z programu interwencja. W programie chodzilo tylko o pieniadze. Co to za reportaz gdzie nikt nie powiedzial dlaczego tak sie stalo. Moze przez to ze kierowcy oszukiwali na paliwie oleju a nawet kradli plyn do spriskiwaczy i podminiali opony. Myslicie ze Maciej P budowal to wszystko zeby polozyc taka firme? Myslicie ze ze budowal lakiernie z mysla zeby ja nie skonczyc? A wy tego Pana to wogole znacie? Nikt tak naprawde nie przygotowal sie do tego programu a napewno nie interwencja. Pan Jacek wie wszytko co jak i gdzie. Trzeba bylo jechad do szwagra do domu to moze byscie sie dowiedzieli gdzie jest majatek mercedes itp. Jestescie zalosni.

G
@Iron Majdan

To mogl pan pelka wyjsc do pracownikow i powiedziec ze pieniadze zostana wyplacone z funduszu,ze firma upada,ze jest problem bałwanie przemądrzaly

Kk
@Iron Majdan

Kogo obchodzi co szef planuje lub buduje jak zarobił jego obowiązkiem jest wywiązać się z zobowiązań a od listopada nie opłacał składek ZUS .Jeśli złapał kogoś na kradzieży i nie wyciągnoł konsekwencji to niestety też jego błąd lub ludzie którzy dla niego pracowali w postaci dyrektorów to ukrywali tak jak kłamali na ostatnim zebraniu że będą podwyżki płacy i będzie więcej pracy na tym forum niestety nie wypowiadajcie się o tym co było bo to już każdy wie napiszcie mądrzy dyrektorowie co dalej będzie jak spłacicie swoje zobowiązania .

To ja
@Iron Majdan

Zalosny to jestes ty.Najlepiej teraz wine na kierowcow zrzucic...skoro gonie kierowcy okradali to co cicho siedzial nic nie mowil ???a teraz mowi ze go okradali..no jakies to dziwne I nie logiczne...normalny pracodawca od razu by ukaral...Ale to klamstwo wyssane z palca.dalej brnie w oszustwo i klamstwa

Kierowca już były
@Iron Majdan

(usunięte przez administratora) to nadal są w tej firmie. Do końca jeździli, jeszcze auta odprowadzali. Im wypłaty Pełka dał!!!!! A uczciwi ludzie upominaja się o swoje wynagrodzenie.!!!

JJ
@Iron Majdan

Żałośni? Dla ciebie żałosne jest to że ludzie chcą odzyskać własne pieniądze? Ktore zarobili, nie wymusili czy ukradli! W każdej firmie znajdzie sie nieuczciwy pracownik,ale skoro szef miał taka wiedzę,to bez problemu mógl sie pozbyć delikfenta. To po pierwsze,a po drugie reportaz byl bardzo potrzebny. Skoro pracodawca nie chcial rozmawiać z ludzmi... A po trzecie po emisji reportażu sporo osób dowiedziało się o nieuczciwym niby biznesmenie. Teraz chyba trudniej bedzie mu wy...jać innych ludzi. Nie zal mi go wcale.Nie ma co ukrywać ze to nie jest dojrzały facet. Gdyby miał szczere checi i nie chciał oszukac ludzi to by jasno powiedzial,ze sie posypało,firma lezy, nie zaplace wam ja tylko fundusz. A tak ma co chciał.

G
@Iron Majdan

Panu, Panie Iron Majdan ,moze i nie byla potrzebna,to fakt..

@Iron Majdan

To powiedz nam gdzie jest majątek pana P.czy ktoś w ogóle wie !? Czy tu piszą ludzie czerpiacy wiedze ze swojej wyimaginowanej wyobraźni. .?

ENdel

Na tym forum jest aktywnych 6,7 osób które zmieniają Nicki ale niestety niepotrafią zmienić IP telefonu.

@ENdel

Hahah a skąd ty to możesz wiedzieć?

Maja

Drodzy, rozumiem, że poniżej toczy się dyskusja na temat aktualnych tematów mających miejsce w Mp-Trans Transport Maciej Pełka, ale bardzo proszę o zachowanie kultury i wypowiadanie się zgodnie z zasadami naszego regulaminu (https://www.gowork.pl/regulamin). Jak aktualnie wygląda sytuacja w tym miejscu pracy? Pracuje wam się dobrze? Poniżej widziałam uwagi odnośnie upadłości firmy - w KRSie nie ma takich informacji. Czy jest ktoś z obecnych pracowników kto mógłby się wypowiedzieć na temat tych informacji?

Kiero 35
@Maja

Wygląda tak jak tu napisane!!! To czystą prawdą!!!

Kierowca MP
@Maja

Witam. Niby jeszcze się liczę na liście pracowników ale pracy nie ma kasy nie ma i nie wiadomo jak ją odzyskać za parę miesięcy. Pozdrawiam

kiero
@Maja

Każdy jest już zdesperowany tą sprawą wiec też się nie dziwie tymi wpisami. Ale naprawdę niektóre są nie potrzebne. Np. P. Antosik pracodawca nie zwolnił go dyscyplinarnie art.51 wiec dlaczego ma odpowiadać za coś. Piszą że kierowcy kradli olej płyny opony, Też pracodawca nie zwolnił ich z art.51. DLACZEGO???? To tylko oszczerstwa i posądzenia za które ktoś jak to pisz na forum grozi sprawa cywilna. Wiem że pełka złożył do sądu w Łodzi wniosek o otwarcie postępowania senacyjnego. Wiąże się z tym że pełka chce zostać zarządcą w postępowaniu sanacyjnym. do czego nie można dopuścić.

Może powinien wyjść do ludzi ale może to było jego jedyne wyjście żeby ratować firmę i próbować żeby kierowcy dalej pojechali liczył może na wielki fart że jeszcze się uda.Nie chciałbym znalezć na jego miejscu w żaden sposób go nie bronie ale jakby wyszedł i powiedział jak jest uwierz żaden kierowca dalej by nie pojechał.Zdaje sobie sprawę że ten wasz wyjazd i tak nie uratowałby całej sytuacji ale ludzie którzy mają taką sytuację chwytają się wszystkiego i kombinują jak się da żeby ratować firmę chyba że chodziło o to żeby jeszcze zgarnąć kasę dla siebie ale w to nie wierze bo na pewno na kasie siedzi już urząd skarbowy i zus a jak wiemy nikt nie dostaje pieniędzy za transport.

Lol
@Michał

Z Twojego komentarza wynika,ze Pan Maciej działał umyślnie i celowo wprowadzał ludzi w maliny. Bo moze pojada jeszcze kase dla niego zarobia, a on ich zleje i nic nie wypłaci.

Żona kierowcy

Witam Panowie. Dzisiaj dzwoniłam do FGSP w Łodzi i Pani mi powiedziała ze MP Trans złożył wniosek do funduszu o wypłatę pieniędzy, Ciekawe co z nimi zrobi ? Wypłaci nam czy pojedzie na narty do DAVOS?!

@Żona kierowcy

Coś tu kręcisz. Przez telefon nie udzielają takiej informacji.Ale tak chodzą takie plotki.

@Qwer

To zadzwoń i powiedz że chcesz złożyć wniosek o wypłatę z funduszu. Wejdź na stronę znajdź numer do ŁODZI. Za dwa tyg. mam dzwonić bo MP ma dostarczyć listę pracowników. Jak tego nie zrobi dopiero my możemy indywidualnie.

@Qwer

A Ty jesteś Qwer poszkodowany czy może ten co ma z tą listą lecieć do funduszu ? ????

michał

Nie znam Pana Pełki ale sam jezdziłem pare lat busem w dużej firmie z pomorza.Wydaje mi się że to ogromny pech Pana Macieja że tak się stało . Nie budował tej firmy tak dużej żeby ją położyć to że tak się stało to w małej części winna kierowców którzy bardzo nieodpowiedzialnie podchodzą do tej pracy oraz winna szefa który prawdopodobnie gdzieś przeinwestował pieniądze i sam zapewne nie spodziewał się że tak to się skończy.Nie bronie go tylko chce zaznaczyć że to co wydaje się nam nieraz jasne do końca takie nie jest wiem też jacy są kierowcy ale to ma w tej sprawie mniejsze znaczenie ponieważ to nie doprowadziło do braku pieniędzy w tej firmie. Na pewno mieli stałe i bardzo rentowne kontrakty ale gdzieś te pieniądze zostały zle ulokowane lub już ta firma była za duża a sam szef nie jest w stanie wszystkiego kontrolować i wtedy potrzebni są dobrzy ludzie na stanowiskach dyrektorskich kierowniczych jeżeli tego nie ma to największy mózg nie ogarnie tak dużej firmy. Życze odzyskania pieniędzy a waszemu byłemu szefowi powstania bo mimo młodego wieku do pewnego momentu potrafił zbudować tak dużą firmę

Biały Człowiek
@michał

Co ty człowiek za bzdety wypisujesz wina kierowców jak jeździli po 30 h bez snu i w kółku po 18 tys kilometrów kręcili weź się jeb..ni czymś ciężkim w głowę a pierdoły tu wypisujesz

Arner

Witam, oferuję pracę na stanowisku kierowcy busa / plandeka z windą / w cyklu 2 -3 tygodnie jazdy, 1 tydzień przerwy. Zapraszam. --- Cezary Chmieliński arner.pl 0048 604 408990

Od razu tylko są jakieś terminy płatności

Kierowca3

Tu to panek okradał swojego pana i Kubiak pierwszy podpierdalacz we firmie a nie Antosik. Żałosne wasze podejście do sytuacji. Groźby ze strony Mp trans są nagrane tak że maciek zastanów się. A osoby które oskarżają za to zapłacą!

Malina
@Kierowca3

Kubiak szpiegiem pełkki hahahahahaha.Prymaaprylis jeszcze trochę.

Kierowca

Najwięksi (usunięte przez administratora) to do końca w firmie zostali. Uczciwym Pełka nie wypłacił.

Kiero 35

Jak nie wstyd??!!! Oszukali łudzi, a teraz wypisuje ci taki bzdury!!!! Ni jakiego szacunku do ludzi ni mące!!! Żaby te pieniądze wam wszystkim i waszym rodzinkam poszłi na leki!!! Żaby tilko to i mali!! Banda oszustów!!!

Panek

Sanchez 31 ty weź się rozpędzić a ściana cię sama znajdzie.

Nigerrr

Prokuratura już wie kto to wpisał te bezpodstawne oszczerstwa

Oj oj

Panie (usunięte przez administratora), badz pan powazny.Skoro ktokolwiek cos panu ukradl to czemu pan nikogo nie zwolnil.Teraz pan wypisujesz takie rzeczy???

Prawda

Do Mirona majdan jak ty możesz tak obrażać kierowców jak jeden tak robił to nieznaczy że wszyscy a poza Jacek wie wszystko tak w biurze wiedzą wszystko pochwalić się musicie że wiedząc że firma pada to kierowcą dajecie od stycznia umowy że będą podwyżki po czym kierowcy podpisują je ale szef nie i zostawiają te umowy w biurze to było celowe bo tak to nikt by nie wyjechał wiedząc jaka jest sytuacja w firmie a wy widzieliście i oszukaliscie kierowców bo chcieliście by kierowcy zarobili wam kasę na wasze życie więc nie kłamcie pamiętajcie zawsze prawda w oczy kole a winny się tłumaczy szef otacza się wredny mi ludźmi i zawsze go wyruch---ją zresztą jak się sam nie zmieni to dobrze bo niewinni ludzie mają kłopoty finansowe i każdy kto pracuje w biurze z szefem na czele nikt nie miał tyle odwagi by wyjść i porozmawiać z redaktorem to wu jesteście złodziejami bo oszukujecie i kradniecie do tej pory jak byście płacili to kierowcy dalej by pracowali i szopek by nie było ale odeszli a wy zatrudnianie nowych po to żeby ich okraść

Bus 3.5

Czy zgłoszenie się do adwokata ktory prowadzi ta sprawe pomoże w odzyskaniu wypłaty...?

Kierowca już były
@Bus 3.5

Na pewno daje większą szansę

Siofer

Kurła! Teraz robicie w tym wszystkim winnych kierowców?serio? Żal mi was jak można być na tyle zjechanym żeby mówić że to przez kierowców firma upadła. Jak by pełka zebrał wszystkich kierowców i powiedział chłopaki sprawa wygląda następująco i kuja co będzie z pieniędzmi to nawet bym odpuścił to wszystko.. A skoro on takie rzeczy odpier...ala zakłada nową firmę(a to znaczy że ma kasę i to sporo) przechowuje się od ludzi no to czyja to wina w tym wszystkim? Kierowców? Dajta spokój

postronna osoba

Na nagraniu interwencji byl obecny antosik przecież ten kierowca sprzedawał kierowców do szefa i brał za to niemałą kase w poprzedniej firmie robił podobnie

Mariusz Antosik
@postronna osoba

Kolego,teraz to przesadziłes...chyba Ty Pełka jestes a to twoja zemsta..Gdybym (usunięte przez administratora) to pewnie dalej bym pracowal a nie jako pierwszy wypowiedzenie złożył...Co za oszczerstwo zjebany (usunięte przez administratora) anonimowo można napisac wszystko..Nigdy w życiu nikogo nie podjebałem,daleko mi do tego.Do tej zjebanej firmy ściągnąłem 20 kierowcow,czego żałuję...Masz odwage???Przedstaw sie...A nie anonimowo nazwiskami sypiesz

Kierowca3
@postronna osoba

Oskarżać kogoś za coś czego nie robił to przestępstwo! A to karalne w tym państwie więc za te słowa zapewne odpowiesz w nie długim czasie!

och

Zostaw merytoryczną opinię o Mp-Trans Transport Maciej Pełka - Poddębice

• Jak się pracuje w Mp-Trans Transport Maciej Pełka?

Zobacz opinie na temat firmy Mp-Trans Transport Maciej Pełka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Mp-Trans Transport Maciej Pełka
1.7/5 Na podstawie 238 ocen.
  • ul. Targowa 7B
    99-200 Poddębice