AB-Werkt

Opinie o AB-Werkt

Jerzy

Witam, Miałem styczność z tą firmą i nie polecam jej nikomu. Werbują ludzi do pracy przez agencję pracy w Polsce ( pośredniczka ), przy czym oferują naprawdę fajne warunki przed wyjazdem. Ale po przyjezdzie okazuje się że nic nie jest takie jak oferowali - pokój na hali czy garażu albo mieszkanie w bungalow na parku, gdzie mieszkanie jest tak małe że nawet rozpakować się nie da. Może to jest jakaś opcja dla ludzie którzy chcą wyjechać na miesiąc i jakoś się przemeczą w takich warunkach ale dla osób którzy przyjechali na dłużej zdecydowanie odpada. Pracowałem już w kilku agencjach lub bezpośrednio u pracodawcy ( Szkocja, Niemcy, Holandia) i takich fatalnych warunków mieszkalnych jeszcze nie widziałem. Nie polecam tej agencji nikomu

Zostaw opinię o AB-Werkt - Herten

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AB-Werkt