Saint-gobain

Opinie o Saint-gobain

Adam

Jedna wielka patologia... Źle zorganizowana ekipa.brygadzista myśli że nie wiadomo kim jest,jak nie dostaną piwa to do rana na towar będziesz czekać,a wozkowi zamiast pracować to tylko papierosy pala..

Smok
@Adam 29.07.2016 02:55

Sam reprezentujesz patologie przyjeżdżając spóźniony bez załącznika:)

Zostaw opinię o Saint-gobain - Czeladź

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Saint-gobain