XANDU Przemysław Kwasiborski

Opinie o XANDU Przemysław Kwasiborski

Aga

Niestety ale prawda jest taka, ze wiekszosc osob wypowiada sie negatywnie na temat XANDU (patrz opinie o firmie XANDU). Brak aktywnosci na stronie internetowej tez mowi sama za siebie - chyba brak pracy bo kto chce pracowac za darmo dla tej firmy... To przykre ale prawdziwe. Firma miala ogromny potencjal ale zachlannosc szefa PK niestety zrujnowala ja - a na pewno wplynela na opinie ze strony pracownikow i podwykonawcow. Pozdrowienia.

Zostaw opinię o XANDU Przemysław Kwasiborski - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie XANDU Przemysław Kwasiborski