Imperial Tobacco

Imperial Tobacco
1 1

Opinie o Imperial Tobacco

Ja się nie dam

Odradzam pracę dla Tobacco!!!Pracowałem dla nich na jednym z punktów we Wrocławiu.Stawka godzinowa?żenujące 7 zł i praca dzień w dzień po 10 godz a czasem i więcej bo nikt przy zdrowych zmysłach nie chce dla nich pracować.Nie słuchałem ostrzeżeń tych którzy pracowali tam przede mną bo sądziłem że ..no właśnie nic nie sądziłem i to był błąd.Pierwsza wypłata i zonk.Gdzie obiecana premia?podniesienie stawki za godz skoro tyram sam?Stwierdziłem że popracuję do końca drugiego mc i dam sobie spokój.I jestem w plecy o 860 zł bo tyle mi zabrano z wypłaty.Przepracowałem za 300 zł!!!166 godzin!!!Zabrano mi rzekomo za niezdane gazety,nie zobaczyłem ani tych gazet ani faktury na ich zwroty,za doładowania telefonów,wyglądało na to że brałem pieniadze do kieszeni.Szlag mnie trafił bo nikt nie chciał mi wytłumaczyć o co chodzi.Zwalanie winy że to kolporter naliczył jest smiechu warte.Po dwóch tyg batalii okazało się że moge odzyskać 600 zł..ale dopiero w sierpniu!Radzę unikać pracy dla tej firmy !!!Moi poprzednicy byli oskarżani o kradzież papierosów,zdrapek a nawet batoników.Ważne by z białasa zrobić darmowego murzyna.Oto dewiza tej firmy!

Zostaw opinię o Imperial Tobacco - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Imperial Tobacco