IT Complete

Opinie o IT Complete

Mariusz

Marnie. Kolejna firma żerująca na młodych ludziach, oferująca pracę za darmo w ramach "praktyk". Jeśli ktoś nie potrafi docenić pracy własnych pracowników, świadczy to o nieudolności tej firmy. Nie polecam.

IT Complete
@Mariusz 04.08.2016 18:29

Panie Mariuszu, nasza firma oferuje praktyki w ramach odbycia praktyk studenckich. Wśród naszych pracowników jest Koordynator całego projektu, który uczy, tłumaczy i wyjaśnia problematykę pracy w internetowych mediach społecznościowych. Po odbyciu praktyk wystawiamy ocenę, zaświadczenie oraz referencje dotyczące odbytych praktyk. Chętnie przyjmujemy również do dalszej współpracy zainteresowane osoby. Na tą chwilę przyjęte są dwie osoby, które świetnie sobie radzą i rozwijają swoje umiejętności. Portal rozwija się w zaskakującym tempie więc chcemy dać szansę młodym ludziom na udział w tym przedsięwzięciu. Nie rozumiem skąd ten jad i krytyka skoro nie miał Pan przyjemności z Nami współpracować. Mimo wszystko pozdrawiamy serdecznie i życzymy mniej nerwów :)

Zostaw opinię o IT Complete - Lublin

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie IT Complete