Phu Jawi Sp. z o.o.

Opinie o Phu Jawi Sp. z o.o.

Radek

Poznanska firma spratajaca autobusy to firma w ktorej dobra strona sa tylko terminy wyplat .Reszta poczynajac od pani kierownik to jedno wielkie szambo wyzysk ludzi 3 zadupnikow ktorzy rzadza innymi .Wybieraja sobie dni godziny i rodzaj pracy jaka im odpowiada.Lamane sa wszelkie przepisy bhp .Ludzie sa traktowani jak smieci .Ogolnie coraz gorzej .

Zostaw opinię o Phu Jawi Sp. z o.o. - Bydgoszcz

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Phu Jawi Sp. z o.o.