Kandydatka Nowy wpis

Byłam kilka tygodni temu na rozmowie rekrutacyjnej u tego pracodawcy i żałuję, że wcześniej nie zapoznałam się z opiniami ze strony. Rozmowa odbyła się z dwiema osobami. Jedna z nich to był chyba dyrektor handlowy i jego asystentka. Asystentka zadawała zupełnie odrealnione pytania a ten Pan całe spotkanie dziwnie się uśmiechał i wydawał się być niezainteresowany. Wyszłam zażenowana, zmarnowany czas.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Pracownik

Odradzam pracę u tego pracodawcy. Powód? Brak poszanowania dla pracownika, naganne zarządzanie oraz co najważniejsze - kłopot z wypłacaniem premii. Umówisz się na jedno - dostajesz połowę z tego. Bez słowa wyjaśnienia i wcześniejszego uprzedzenia. Kłopot z realizacją zamówień. Kłopot z dokończeniem prac ze względu na brak personelu oraz cięcie kosztów na podwykonawcach. Nadgodziny to Twoja sprawa. Nie są uznawane, natomiast oczekuję się (o ile nie wymaga) pracy po godzinach. Nie ma wsparcia w kadrze zarządzającej, wręcz - rzucanie kłód pod nogi. Kompetencje dyrektorów pozostawiają wiele do życzenia.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o Itecom sp z o.o. - Krotoszyn

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 4 014 360
  2. linkedin.com 3 587 328
  3. olx.pl 3 276 288
  4. jooble.org 3 086 424
  5. pracuj.pl 3 054 024
Itecom sp z o.o.