Itecom sp z o.o.

Krotoszyn

Opinie o Itecom sp z o.o.

Kandydatka

Byłam kilka tygodni temu na rozmowie rekrutacyjnej u tego pracodawcy i żałuję, że wcześniej nie zapoznałam się z opiniami ze strony. Rozmowa odbyła się z dwiema osobami. Jedna z nich to był chyba dyrektor handlowy i jego asystentka. Asystentka zadawała zupełnie odrealnione pytania a ten Pan całe spotkanie dziwnie się uśmiechał i wydawał się być niezainteresowany. Wyszłam zażenowana, zmarnowany czas.

Odradzam pracę u tego pracodawcy. Powód? Brak poszanowania dla pracownika, naganne zarządzanie oraz co najważniejsze - kłopot z wypłacaniem premii. Umówisz się na jedno - dostajesz połowę z tego. Bez słowa wyjaśnienia i wcześniejszego uprzedzenia. Kłopot z realizacją zamówień. Kłopot z dokończeniem prac ze względu na brak personelu oraz cięcie kosztów na podwykonawcach. Nadgodziny to Twoja sprawa. Nie są uznawane, natomiast oczekuję się (o ile nie wymaga) pracy po godzinach. Nie ma wsparcia w kadrze zarządzającej, wręcz - rzucanie kłód pod nogi. Kompetencje dyrektorów pozostawiają wiele do życzenia.

Zostaw opinię o Itecom sp z o.o. - Krotoszyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Itecom sp z o.o.