NEUROPA INTERNATIONALE PERSONAL & AUFTRAGSVERMITTLUNG

Opinie o NEUROPA INTERNATIONALE PERSONAL & AUFTRAGSVERMITTLUNG

templer75

Zapomnijcie o tej firemce.Rekrutuja dla tureckiej firmy z Ludwigshawen (bylem).Sciema z umowa (po naporze otrzymalem cos nieczytelnego.Zadnego bhp, zadnego biura, smierdzi to na kilometr walkiem. Nikt nie liczy wejs I wyjsc na obiekty, typow praca na czarno z fikcyjna umowa.Placa niby do 15go kazdego m-ca.W zyciu bym nie zobaczyl swojej kasy.Mam spore doswiadczenie w pracy w niemczech I w zyciu nie widzialem czegos takiego.Omijajcie szerokim lukiem.

maro

Witam. Dostałem ofertę pracy na montera izolacji , dzwonili do mnie w poniedziałek ,że wyjazd w sobotę następnego dnia zadzwonili i powiedzieli jaka stawka i gdzie praca. Następnego dnia wysłali oświadczenie do podpisania ,że( jeśli nie stawie się w wyznaczonym miejscu i terminie płacę im 1000zł) miałem to podpisać i odesłać i oni wtedy mieli mi dać nazwę firmy i adres. Po upomnieniach ode mnie nic nie dostałem kazali czekać . Był piątek dzwonie do nich że busa mam zarezerwwanego na wyjazd i do 7 wieczorem mam podać adres docelowy obielali że dostanę ,zadzwoniłem też do NIHATA i on też obiecał. Minął piątek telefonu nie było żadnego. W sobote rano dzwonią z przewozów że do godziny czasu mam im dać albo nie jadę bo na moje miejsce jest dużo osób więc dzwonię do nich spowritem byłęm spakowany pokupione jedzenie itd. mówie żeby dali adres bo za godzine muszę odwołać przewoźnika. kazali czekać. po godzinie odwołałęm przewoźnika a adres firmy i miejsca spania dostałęm o 8 wieczorem a wyjazd miałęm mieć o 14. I oni wonty do mnie że czemu odmawiałęm i nie poczekałem. tylko powiedziałęm żeby to oświadczenie sobie w d... wsadzili. A WSZYSTKIE ROZMOWY Z NIMI NAGRYWAŁEM WŁĄCZAŁĘM NA GŁOŚNIK I Z 2 TELEFONU NAGRYWAŁEM. MOŻE KOMUŚ SIĘ UDAŁO WYJECHAĆ I SĄ ZADOWOLENI JA ZDECYDOWANIE NIE !!!

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o NEUROPA INTERNATIONALE PERSONAL & AUFTRAGSVERMITTLUNG - Mława

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NEUROPA INTERNATIONALE PERSONAL & AUFTRAGSVERMITTLUNG