Opinie o Simply Jobs w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Simply Jobs. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Simply Jobs o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Simply Jobs w Wrocław

Mmm Nowy wpis

Odradzam firmę serdecznie. Ogólnie ciężki kontakt telefoniczny nikt nie odbiera zero informacji zaliczek za przepracowane tyg mimo że deklarują że wyślą nie wysyłają ogólnie lipa

Alvaro Nowy wpis
@Mmm

A gdzie pracowałeś? U mnie podobnie nie wiem co z tym zrobić...

Bob Nowy wpis

@Nadina a to o co chodzi z tymi klasami w tej firmie?

Nadina Nowy wpis
@Bob

(usunięte przez administratora) jesteś na 1 a później jak się nie meldujesz to ładujesz na 6 i później zamiast wypłaty 1200 np to masz 900 lub mniej zależności od twoich godzin

Pikop

Najgorsza agencja pracy nic sobie z ludzi nie robią nie polecam

Pikop

Nie polecam tej agencji jedziesz do pracy za ustaloną stawkę a po dwóch dniach dostajesz wiadomość że zmiana stawki że zaszła pomyłka i za mieszkanie musisz zapłacić

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Simply Jobs, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
xxx

Rekrutacja na zasadzie "przyślij nam swoje cv, a będziemy mieć cię w ..."

Jakub
@xxx

Widzę, że nie miałeś żadnego odzewu na wysłane CV. Może weryfikacja nadal trwa i dlatego nie dostałeś jeszcze zaproszenia na rozmowę rekrutacyjną. Próbowałeś kontaktować się w tej sprawie z firmą?

kandydat
@xxx

ja kiedyś tez tak wysłałam CV i sie wkurzałam i wiesz co się okazało? Że podałam zły numer telefonu, dopiero sama zadzwoniłam, więc może się nie gorączkuj tylko sam zadzwoń. Oferty pracy to nie pączki, nie leżą na półce i nie czekają na nas, podejrzewam że chętnych do pracy jest pełno, czasem trzeba szczęściu pomóc

Landshut piekarnia simply job

Podpisywanie umowy w samochodzie Adrianna i Judyta totalna porażka interesują się na początku do póki umowy nie masz podpisujesz umowę później totalna wyjebka nie odbierają telefonu zaliczki i wypłaty nie na czas Panie są niekompetentne Pracują w tym biurze jak za karę nie można liczyć w żaden sposób na ich pomoc Nie Polecam

NIE

Omijajcie tą firmę i powiązane z nią z daleka. HR Work Force - Simply Jobs - Total Jobs to jeden szwidel. Pracujecie w firmach, które po jakimś czasie przechodzą w stan upadłości nie płacąc za was podatków ani składek. Przez takie firmy nie ma pieniędzy w ZUSie ani nie będzie na wasze emerytury. Co ciekawe, umowy macie na Total Jobs a w firmach, do których was wysyłają nikt o tej spółce nie słyszał. Pracownicy, zleceniobiorcy i ich wynagrodzenia są tylko elementem wielkiego szwidlu.

Jakub
@NIE

Czy mógłbyś opisać własne doświadczenie w Simply Jobs? Nie ukrywam, że Twój wpis mnie zaniepokoił. Wnioskuję z niego, że nie polecasz tego pracodawcy. Chciałbym jednak poznać więcej szczegółów, zwłaszcza na temat wypłacalności tej firmy.

NIE

Dają wysokie stawki, a w umowach kary po 100-200-500 zł za wszystko. Efektywnie zarabia się mniej niż gdziekolwiek indziej.

Bielany

Stawki są nieprawdziwe. W umowie 20-22 zł brutto za godz pracy na kasie, a tak naprawdę wychodzi 17-18 bo część zabierają jako jakieś kary z kosmosu.

motionMixx

Stanowisko pracy różniło się od tego w ofercie,szczerze mówiąc nie polecam nikomu jechać pracować na Bawarię przy produkcji karmy da zwierząt to jest coś okropnego. jedna z pań w biurze bardzo wścibska ogólnie najgorsza firma z jaka miałem do czynienia w Niemczech

Jolka

Może nie jest idealna ale jest ok. Potrzeba jednak chęci do pracy żeby być zadowolonym!

Mery

Firma jest okey, ale jeżeli ktoś szuka pracy to dzwonią dwa dni wcześniej że już człowiek może jechać bo jest miejsce. Nie obchodzi ich że trzeba porobić badania i załatwić tez swoje sprawy.. Jak sie dzwoni do niektórych kordynatorek to nie odbierają telefonu a jak odbiorą to mówią ze juz kończą pracę i zadzwonią następnego dnia. Koordynator jest od pomocy dla pracowników... A nie tylko od zbierania pieniędzy przez posrednictwo.

opiekunka ewa

nie zgadzam się. Pracuję w tej firmie jako opiekunka od ponad 6 lat i się nie zawiodłam. Mam umowę o pracę, a składki od ponad 4 tysięcy złotych. Czy jakaś inna firma daje opiekunce UMOWĘ o PRACĘ? NIE!Dziewczyny zwróćcie na to wagę, że zazwyczaj pracujecie na śmieciowych umowach, które do niczego się nie liczą. Wypłata jest zawsze ma czas. A każda z nas dobrze wie, jak wygląda praca opiekunki. Obowiazaki zawsze te same, system pracy też. Ale najlepiej nic nie robić, mieszkać u obcych ludzi za darmo, zarabiać 2 tysiące euro za 8 godzin dziennie. Koordynatorki zawsze chętne do pomocy, ale jak się dzwoni z byle pierdołą i ciągłymi pretensjami to tak jest. Nikt was do pracy nie zmusza.

JANKA
@opiekunka ewa

NIE ZGADZAM SIĘ Z OPIEKUNKĄ EWĄ,TO KOMBINATORZY DBAJĄ TYLKO O SWÓJ INTERES I O SWOJE ZYSKI,A NIE O OPIEKUNKI.NIE POLECAM TEJ FIRMY.

gienia opiekunka
@Mery

Stanowczo nie polecam tej firmy,uważajcie na tą firmę,to jest to samo co HR Work Force we Wrocławiu ul.Purkyniego 1,ci sami wspólnicy firmy HR Work Force we Wrocławiu są wspólnikami symply jobs sp.zoo we Wrocławiu,to nieuczciwa firma zatrudniająca opiekunki do Niemiec,proszę zobaczyć negatywne opinie o HR Work Force, na tym forum, ci sami wspólnicy mają kilka firm spółek w tym samym biurze przy ul.Purkyniego 1 we Wrocławiu,mimo iż firma Symply Jobs sp.zoo ma w KRS inny adres przy ul.Marca Polo 32, proszę sprawdzać zawsze nr KRS i nazwiska wspólników,te firmy mają też wspólne dla wszystkich swoich firm numery telefonów,proszę unikać zatrudnienia w spółkach zoo i komandytowych,firmy takie zakładają kilka spółek,aby uniknąć zobowiązań finansowych,jedne likwidują,a drugie otwierają pod inną nazwą,kombinatorstwo by uniknąć odpowiedzialności.UWAGA NA TE FIRMY.

opiekunka

Potwierdzam negatywne opinie o tej firmie,uważajcie na nią.

Bożena
@opiekunka

Czy jesteś byłym pracownikiem firmy Simply Jobs? Jeśli miałaś nieprzyjemne przejścia z pracą w tym miejscu, to czy próbowałaś rozmawiać na ten temat z kierownictwem? Może można było wyjaśnić pewne kwestie i przyczynić się do poprawy warunków pracy, nie uważasz? A może takie rozmowy się odbyły?

Kamil

@NIE, czy próbowałeś podejmować rozmowy z kierownictwem celem wynegocjowania innego terminu wynagrodzenia? Być może w firmie panują takie terminy bo są one odpowiednie dla większości pracowników? Podjąłeś jakieś kroki w tej sytuacji? @Mery, czy od czasu opublikowania przez Ciebie opinii w firmie zaszły jakieś zmiany? Jak wygląda obecnie sytuacja w Simply Jobs?

NIE

Pracuje się z nimi beznadziejnie. Potrzebowałem pracy, żeby dorobić po godzinach swojej pracy. Dostałem umowę zlecenia, a w niej zapis, że wynagrodzenie płacą do dwudziestego któregoś następnego miesiąca. Ponad miesiąc czekania na swoją kasę? Jakieś żarty.

volk

jednym słowem (usunięte przez administratora)

genowefa

dzień dobry, ja tu pracuje już kupe czasu w pralni i nie mogem marudzić. Zawsze wyplate mam na czas i nigdy nie mam za malo, tylko uczciwie tyle ile zem wypracowala. Jak coś chce kokosy zarobic musi pracować a nie siedzieć na tyłku i bonki zbijać.

Mała czarna
@genowefa

Witam.wyjezdzam do pralni z simply jobs ,moglaby pani Genowefo napisac cos o pracy w pralni jak tam jest.zgory dziekuje

@Mała czarna

Witam szukam informacji o pracy w pralni w Berlinie ?

Robert

Podpowiedzcie jak współpracuje się z agencją? Jak zaawansowana ma być znajomość języka?

Był u pracownik ( osxukany)

Witam. Nie polecam tej firmy. Owszem prace załatwia, ale najgorsza z możliwych. Szefowie nie szanują człowieka. Załatwiają najdroższe mieszkanie za które sami musimy płacić. Obiecują dopłaty za paliwo, i nie wyłączają. Oszukują na godzinach, na piaskach nie ma nigdzie wpisanych godzin pracy, oraz po jakim kursie sprzedają nasze wypracowane wynagrodzenie. Drwia z ludzi, nie odbierają telefonów. Oszukują, I wyzyskuja. Na umowach oszukują wpisują dwie kwoty brutto, wpieraja, ze ta kwota jest na rękę, a przy wypłacie brakuje 1000 zł. Przestrzegam!!! Nigdy nie dajcie się tak oszukać jak My!! ! Nie polecam. Nie otrzymują słowa!! !

Saszek
@Był u pracownik ( osxukany)

Jak nie chodzisz do pracy to masz 1000 mniej .... ja chodziłem cały miesiąc i zarobiłem 9800 netto :) polecam zawsze pieniadze sa 10 kazdego miesiaca na koncie

Uczciwe
@Był u pracownik ( osxukany)

Racja do paliwa nie do placaja za eksplatacje auta tez nic choc musisz im ludzi do pracy wozic bo gdyby nie prywatne auta i normalni ludzi to troche ciezko sie gdzie kolwiek dostac o sklepie nie wspominajac.Paski to kolejna z porazek nie wiem kto tak wymyslil ale szacun jest (usunięte przez administratora) strategiem nikt nigdy nie rozkmini o co w nich chodzi same koordynatorki nie umieja wytlumaczyc co to za stawki brutto.Kolego to kwote 9800 netto zeby zarobic owszem da rade uczciwie pracowac tylko jak sa lepsi i lepsiejsi ktorzy moga zrobic godziny i miec podobna kwote ale czy nas wiecej tym wszyscy mamy mniej godzin.

Oszukana!!

Oszuści, jakich mało!! Nie płacą uczciwie, nie negocjują cen za muesxkania ( no bo po co? Skoro my za nie płacimy) Nie rozliczają uczciwie godzin, nie przewalotowywuja uczciwie naszych pieniędzy. Odradzam.Nie dajcie się oszukać. Pracę tragiczne, nie sprawdzone. Wyzysk. Straszą, oszukują ze stawkami brutto!! Jednym słowem jedziesz, i pracujesz tylko na nich, Tobie nie zostaje już nic. Nie doplacaja do paliwa.. wszystko na Nie!! Odradzam.

Uczciwie
@Oszukana!!

To co kolega napisał o mieszkaniach potwierdzam 120% obojetnie czy mamy lepsze warunki mieszkaniowe czy gorsze placimy jednakowo 300 eur,mieszkamy np,z Rumunami gdzie oni placa 250 eur/mies ale my choc to zglaszamy to nic sie nie da z tym zrobic jeszcze do tego za pranie ubran musimy placic (pralki na zetony).Placic placa w miare uczciwie mowie o wyplatach to sa na czas.W pracy ok pracowac trzeba jak wszedzie z tym ze nie ma godzin obiecuja ze sie niby poprawi bo chca zwiekszac produkcje itd.ale jak narazie to tylko ludzi przybywa wiadomo czemu bo naobicuja kokosy ale po przyjezdzie okazuje sie ze trzeba wegetowac bo nie maja tyle obsad w pracy i musimy robic coraz krocej.wiadomo ze wyjezdzamy zarobic ale powoli zaczyna sie to mijac z celem

Zostaw merytoryczną opinię o Simply Jobs - Wrocław

• Jak się pracuje w Simply Jobs?

Zobacz opinie na temat firmy Simply Jobs tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Simply Jobs