Ekodoor

Gdynia

Opinie o Ekodoor

Milcz

Muszę Wam powiedzieć, że to prawda co pisze @madd mają bardzo dużo ofert na rozmaite stanowiska w tym właśnie od kaplic i kościołów, bo faktycznie mają niezłe układy i jest bardzo okej i pozytywnie, szanuje

Firma zajmuje sie renowcja drzwi i futryn . dosyc fajny temat gdyby nie osoba samego pracodawcy pana [usunięte przez admina],koles niema pojęcia o prowadzeni firmy,i dopuki on to bedzie prowadził to lepiej sie tam nie zatrudniac szkoda zdrowia i pieniądze JAK SĄ ? to marne. Pozdrawiam Paweł G

Zostaw opinię o Ekodoor - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ekodoor