Neue Arbeit GmbH

Stuttgart

Neue Arbeit GmbH

Opinie o Neue Arbeit GmbH

Czy ktoś chciałby wypowiedzieć się w sposób rzetelny i prawdziwy o przedsiębiorstwie Neue Arbeit GmbH? Taka wypowiedź mogłaby pomóc innym użytkownikom w uzyskaniu informacji o firmie.

berliner

To jakaś wydmuszka a nie agencja, cytat z serwera po wysłaniu zgłoszenia: Dostarczenie e-maila było niemożliwe, ponieważ potencjalny odbiorca nie ma w swojej skrzynce wolnego miejsca. Zwrócić się w inny sposób do tej osoby i poinformuj ją o tym. Śmiech na sali

rendyyman

no wlasnie to agencja widze maja oferte pracy w hannoverze przy lodach..jak sie zglosic do nich ? przy lodach to latem mega fucha;d

niemcy

czy ktoś pracuje bądź pracował przez tą agencje? tyle ofert ma agencja a żadnej opinii na internecie

Zostaw opinię o Neue Arbeit GmbH - Stuttgart

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Neue Arbeit GmbH