Martynowski .P.B.BUDISTAN

Łódź

Martynowski .P.B.BUDISTAN
1 3

Opinie o Martynowski .P.B.BUDISTAN

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

ROBERT

proszę uważać na tego pana ludzie robią na zwolnieniu lekarskim i ten pan to uważa za normalne ludzie pracują na czarno ustawiają rusztowania nie mają uprawnień do tego ma znajomości w INSPEKCJI PRACY bo dawno by go sprawdzili teraz obecnie dociepla wieżowiec na Olechowie.

waldek

Uwaga budowlańcy na tom firmę pieniądze nie na czas i bardzo małe stawki nikt tak nie płaci w Łodzi i ten pan dostał nagrodę od urzędu miasta statuetkę far play nie dzwonić jest ogłoszenie cały czas ostrzegam a praca na akord a zapłata godzinowa cwaniak prowadzi razem z synem.

Zostaw opinię o Martynowski .P.B.BUDISTAN - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Martynowski .P.B.BUDISTAN