Eurodetach

Echt

Eurodetach

Opinie o Eurodetach

Mark

Nie polecam po przyjezdzie do polski brak zaleglej wyplaty tlumaczone ze przelew bedzie jutro albo brak informacij porazka gdzie mozna zglosic takie cos przeciez to zwykle jawne złodziejstwo jest

Blagam nie

Wyzysk na kazdym kroku, nielegalne zagrania, brak jakiegokolwiek szacunku do pracownika... Nawet niema co rozwijac tego tematu... no chyba ze przed sadem :) Jezeli ktos sie kiedys odwazy moze liczyc na moje pelne wsparcie, bardzo chetnie sie stawie :) Jezeli lubisz byc ru... any na kazdym kroku to ostro ci sie powinna spodobac ta agencja ;) Ja jednak stanowczo odradzam !! P.S. Ewentualne bledy ortograficzne i niestosowanie polskich znakow... sorry ;p

Coraz większa liczba przedsiębiorstw zdaje sobie sprawę, jak duże dla pracowników może być znaczenie benefitów pozapłacowych. Czy Eurodetach jest takim przedsiębiorstwem?

Szukasz pracy?

Grazyna

Pracowalam rok czasu u nich na magazynie Halley Hansen, bylam na prywatnym mieszkaniu, wszystko bylo okay co do wyplat i wakacjii . Nie moge sie wypowiedziec jak u nich na mieszkaniach jest.

To jest typ Biura pracy gdzie tylko dobrze mozna zarobic jak mieszka sie na prywatnym mieszkaniu, w tedy placa normalna stawke Brutto, wakacyjne, urlopowe. Przez dwa miesiace bylem na ich mieszkaniu i przy pracy po jakies 41 godzin dostawalem jakies 265 Euro po podliczeniu mieszkania, i oczywisce zero wakacyjnego. Wszystko dopiero sie polepszylo jak znalazlem swoje mieszkanie, w tedy juz wyzsze wyplaty, urlopowe, wakacyjne. Ludziom z prywatnych mieszkan, bardzo polecam te biuro. Ludziom co chca ich zakwaterowanie, szukajcie pracy gdzie indziej, bo bedziecie mieszkac w hotelu i jezdzic po 100km, i dostawac malo pieniedzy. Powodzenia.

Przestroga

Również nie polecam!!! Zaufałem, poszedłem pierwszy dzień do pracy w którym też miałem podpisać umowę. Przez cały dzień pracy nikt z biura nie pojawił się z umową. Po pracy zadzwoniła koordynatorka zdziwiona że nikt z biura nie dotarł. Kiedy na drugi dzień zadzwoniłem że rezygnuje z tej pracy oznajmili mi że pieniędzy nie wypłacą bo niby pierwszy dzień był za darmo ..Paranoja i przestroga !!! Nie podpisałeś /aś umowy nierób nawet kroku w kierunku pracy!!!!!!!!

Nie polecam!!! Śmieszna stawka bardzo dużo godzin i małe wypłaty!

Złodzieje, omijać z daleka !!! Nie przestrzegają CAO. Kradną na każdym kroku! Dają do podpisania nieuczciwe umowy niezgodne z tym co jest w rzeczywistości.

kroolik

Nie pracujcie przez tą agencję. Mają biuro w Echt. Zakwaterowanie na śmierdzącym hotelu w Kerkrade. Ja miałem ponad 100km do pracy. Dojazd szrotami w więcej osób niż samochód ma miejsc siedzących, np: 5 chłopa w 3 drzwiowej starej Corolli. Nie płacą urlopowego i wakacyjnego jak mieszkacie na ich lokum. Ja idę do sądu jak tylko wrócę do NL. Nawet w payslip'ach nie mam uwzględnionych tych godzin, które mi się należą. Jedna z tych agencji, na której wy możecie zarobić jak założycie im sprawę.

Zostaw opinię o Eurodetach - Echt

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eurodetach