Eurodetach

Echt

Opinie o Eurodetach

Coraz większa liczba przedsiębiorstw zdaje sobie sprawę, jak duże dla pracowników może być znaczenie benefitów pozapłacowych. Czy Eurodetach jest takim przedsiębiorstwem?

Grazyna

Pracowalam rok czasu u nich na magazynie Halley Hansen, bylam na prywatnym mieszkaniu, wszystko bylo okay co do wyplat i wakacjii . Nie moge sie wypowiedziec jak u nich na mieszkaniach jest.

To jest typ Biura pracy gdzie tylko dobrze mozna zarobic jak mieszka sie na prywatnym mieszkaniu, w tedy placa normalna stawke Brutto, wakacyjne, urlopowe. Przez dwa miesiace bylem na ich mieszkaniu i przy pracy po jakies 41 godzin dostawalem jakies 265 Euro po podliczeniu mieszkania, i oczywisce zero wakacyjnego. Wszystko dopiero sie polepszylo jak znalazlem swoje mieszkanie, w tedy juz wyzsze wyplaty, urlopowe, wakacyjne. Ludziom z prywatnych mieszkan, bardzo polecam te biuro. Ludziom co chca ich zakwaterowanie, szukajcie pracy gdzie indziej, bo bedziecie mieszkac w hotelu i jezdzic po 100km, i dostawac malo pieniedzy. Powodzenia.

Przestroga

Również nie polecam!!! Zaufałem, poszedłem pierwszy dzień do pracy w którym też miałem podpisać umowę. Przez cały dzień pracy nikt z biura nie pojawił się z umową. Po pracy zadzwoniła koordynatorka zdziwiona że nikt z biura nie dotarł. Kiedy na drugi dzień zadzwoniłem że rezygnuje z tej pracy oznajmili mi że pieniędzy nie wypłacą bo niby pierwszy dzień był za darmo ..Paranoja i przestroga !!! Nie podpisałeś /aś umowy nierób nawet kroku w kierunku pracy!!!!!!!!

Nie polecam!!! Śmieszna stawka bardzo dużo godzin i małe wypłaty!

Złodzieje, omijać z daleka !!! Nie przestrzegają CAO. Kradną na każdym kroku! Dają do podpisania nieuczciwe umowy niezgodne z tym co jest w rzeczywistości.

kroolik

Nie pracujcie przez tą agencję. Mają biuro w Echt. Zakwaterowanie na śmierdzącym hotelu w Kerkrade. Ja miałem ponad 100km do pracy. Dojazd szrotami w więcej osób niż samochód ma miejsc siedzących, np: 5 chłopa w 3 drzwiowej starej Corolli. Nie płacą urlopowego i wakacyjnego jak mieszkacie na ich lokum. Ja idę do sądu jak tylko wrócę do NL. Nawet w payslip'ach nie mam uwzględnionych tych godzin, które mi się należą. Jedna z tych agencji, na której wy możecie zarobić jak założycie im sprawę.

Zostaw opinię o Eurodetach - Echt

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eurodetach