TBAI Poland (Toyota Boshoku)

Opinie o TBAI Poland (Toyota Boshoku)

KAMA

Odradzam pracę w tej firmie ,ludzie nie nadazaja a oni jeszcze wiecej dodaja ,szkoda zdrowia ,zycie ma sie tylko jedno,

Zostaw opinię o TBAI Poland (Toyota Boshoku) - Wykroty

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TBAI Poland (Toyota Boshoku)