MTL

Siechnice

Opinie o MTL

adaś

Chciałbym ostrzec wszystkich zainteresowanych podjęciem pracy w "nowej", "prężnie rozwijającej się firmie" MTL, iż to nic innego jak praca w unterer Kundl! Nowa licencja i zmiana nazwy, ma związek z nie wyobrażalną ilością kar jakie płacili i zabieraniem aut do aresztu na Włoszech. Praca zagrażająca zdrowiu i życiu, po 7-8 dni bez pauzy wekendowej, wszystkie załadunki i rozładunki na Włoszech w trakcie pauzy, na polecenie kokotów wydawane na odległość! zainteresowani więcej doczytacie na forum unterer! pozdrawiam normalnych!

Zostaw opinię o MTL - Siechnice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MTL