Dom Artysty Plastyka Okręg Warszawski

Opinie o Dom Artysty Plastyka Okręg Warszawski

Pani xxl

Pracowałam tam przez pół roku za 6 zł za godzinę. Wymagania i mniemanie o sobie wielkie. Traktowanie pracownika z góry przez sekretariat. Ogólnie widoczna nie chęć i dystans Pań z sekretariatu do Biura wystaw. Wysługiwanie się pracownikami Biura Wystaw. Nie wspominając już o bałaganie organizacyjnym, w dokumentach. Jednak żaden z pracowników nie przyznawał się do błędu, a odpowiedzialnością obarczał innych. Jednym słowem śmieszna instytucja. Nie polecam tam pracy.

Zostaw opinię o Dom Artysty Plastyka Okręg Warszawski - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dom Artysty Plastyka Okręg Warszawski