Opinie o DSA Investment S.A. BYDGOSZCZ

jjhhkk

@pracownik a nie pomyślałeś, że ktoś może po porostu wpisał sobie taki nick na forum? Nie oznacza to że jak ktoś podpisuje się Marta to ma tak na imię. Szukanie dziury w całym....

Natalia123

Pracuje w DSA od 4 miesięcy i jestem bardzo zadowolona. Atrakcyjne zarobki i elastyczne godziny pracy, dotego szkolenia i wyjazdy integracyjne. Ale nie jest to praca dla każdego. Praca z klientem jest trudna ale daje dużo satysfakcji. W żadnej innej pracy nie nauczyłam się tyle co tutaj.

antek

Fajna praca w której można poczuć się spełnionym. Uświadamiamy klientom jak poważny jest problem z systemem emerytalnym. Mi taka forma pracy odpowiada bo wiem, że mogę zrobić coś dobrego i jeszcze mi za to płacą. I to całkiem nieźle jak na warunki bydgoskie. Jak widać po wcześniejszych opiniach na tym forum firma jest godna polecenia jako pracodawca i ja to również potwierdzam.

figiel

Jest ok. Atmosfera całkiem dobra, zarobki też mogą być. Może nie skacze z radości tak jak inni w komentarzach powyżej niemniej nie ma się do czego doczepić. Dla mnie to poprawna firma.

antoś

Jeden z najlepszych oddziałów tej firmy w Polsce. Dobra atmosfera i kontakt z przełożonymi. Często organizowane są szkolenia wyjazdowe co bywa uciążliwe za to szkolenia prezentują bardzo wysoki poziom merytoryczny więc opłaca się w nich brać udział.

rusek

Potwierdzam powyższe opinie. Pracuję w tym oddziale i również jestem bardzo zadowolony. Nic nowego poza tym co powyżej nie napiszę. Odniosę się tylko do zarobków, które zależą głownie od mojej pracy. I to mi się podoba, ponieważ wcześniej pracowałem w innym miejscu i byłem tak wykorzystywany. Czyli robiłem większość pracy a i tak dostawałem tyle samo co ci, którzy się obijali. Tutaj tak nie jest i z tego jestem bardzo zadowolony.

siwy

Nie miałem nic lepszego na oku i bez przekonania zatrudniłem się u nich. Nie liczyłem na wiele. Ale się zaskoczyłem. I to pozytywnie. Okazało się, że zarobki są dobre i do tego organizują dużo szkoleń sprzedażowych inwestując w ten sposób w rozwój pracownika. Jest ok możecie śmiało próbować swoich sił tutaj.

Krzychu

Przyzwoite zarobki jeżeli się oczywiście rzetelnie pracuje. Elastyczne godziny pracy - sam decyduję, o której zaczynam i planuje swój dzień roboczy. Ludzie w biurze są generalnie fajni chociaż nie wszystkich lubię, ale to uważam za normalne. Do niektórych po prostu się przyzwyczaiłem i ich toleruje. Konfliktów nie ma. Pieniądze mam zawsze wypłacone na czas i w DSA wiele się nauczyłem dzięki licznym szkoleniom.

Aśka

Jeżeli ktoś chce zarabiać dobre pieniądze to tutaj ma na to szanse. Oczywiście trzeba mieć dryg sprzedawcy i lubić kontakt z ludźmi. Firma idealna dla przedstawicieli. Ponadto, co rzadko się zdarza w innych firmach to tutaj w DSA przedstawiciele są naprawdę bardzo szanowani i doceniani. Polecam

Beata

Fajny oddział. Pracownicy są ze sobą zżyci i to tworzy świetną atmosferę. Przychodzi się do pracy z przyjemnością. Cieszę się, że są jeszcze takie ludzkie firmy.

Marta

@Marta 10.08.2016, 12:16
Ja też jestem zadowolona z pracy tutaj. Dobre zarobki i przyjazny klimat panuje w tej firmie. Jak na razie nie myślę o zmianie....

To zabawne bo nie znam żadnej Marty, ktora pracowałaby w tym czasie w bydgoskim oddziale

przemek

Polecam. Od lat zarządza tu ten sam dyrektor, który ma wiedzę i doświadczenie. Atmosfera w biurze jest również bardzo dobra. Zarobki jak na Bydgoszcz są dobre ale trzeba się starać i szukać klienta. Najlepsi w tej branży potrafią wyciągnąć naprawdę ogromne pieniądze.

Pracujesz w firmie Dsa Investment S.A.? Osoby szukające zatrudnienia potrzebują twojej szczerej opinii o tym pracodawcy. Od twojego komentarza może zależeć ich kariera.

Zostaw opinię o DSA Investment S.A. BYDGOSZCZ - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DSA Investment S.A. BYDGOSZCZ