Garden House Jacek Bomba

Garden House Jacek Bomba

Opinie o Garden House Jacek Bomba

Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Pope

Praca ciężka ale pracodawca potrafi docenić osoby zaangażowane.pieniadze na czas i premie duzoo nowych ogrodów i możliwość doszkalania

były pracownik

Przestrzegam przed pracą w tej pseudo-firmie. Praca na czarno, pracodawca to rozkapryszone i nieodpowiedzialne dziecko. Bardzo duża niekompetencja, bałagan i brak organizacji pracy. Do tego dochodzi brak podstawowych narzędzi, syf i nie szanowanie pracowników. Jak najdalej od takich pracodawców i firm...

Zostaw opinię o Garden House Jacek Bomba - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Garden House Jacek Bomba