Kamtrus Kamil Truskowski

Lublin

Kamtrus Kamil Truskowski

Opinie o Kamtrus Kamil Truskowski

Jasiek

Szkoda, że nikt z pracowników nie pisze. Myślałem, że dowiem się coś więcej, potrzebni są ludzie?

Niedługo się dowie

Ta firma to totalna porażka, to co napisała poprzedniczka jest tylko skrótem całej przygody budowlanej. Pracownicy z łapanki, zero kontroli, o jakości nie wspomnę. Jak ktoś na budowie jest to jest jakieś swięto, terminy nie istnieją, ściany uciekają gdzie mogą, sufit "banan"(ale to nic karnisz powiesi się na przysłowiowe oko). Nie polecam chyba że ktoś chce się nabawić nerwicy

aga

Ta firma to bardzo wielka pomyłka. Główne zalety jej: niesłowność, kłamstwo, olewanie klienta. Nawiązanie z tą firma współpracy wymaga wielkiej cierpliwości

Grzesiek
@aga 28.10.2016 23:23

To nie prawda. Cz to była wina pracodawcy czy jednak byłych pracowników?. Pracuję tam pół roku i nie miałem żadnego opuźnienia ani żadnych reklamacji co do wykonania i terminu. Polecam tą firmę,działa na Lubelszczyźnie i też w powiecie chełmskim

RR
@aga 28.10.2016 23:23

Zgadzam się w 100%. Ściema to drugie imię właściciela firmy. Fachowcy z łapanki, terminy nie istnieją, czystość i schludność to obce im terminy...

Zostaw opinię o Kamtrus Kamil Truskowski - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kamtrus Kamil Truskowski