Tba

Opinie o Tba

PH

Niestety nie tylko klienci, przewoznicy, Magazynierzy zostali okradzeni i oszukani przez WJ. Dział handlowy również pensji od maja nie dostal, nie jeden z nas przyszedł do TBA z dobrych firm kurierskich z nadzieją i chęcią zbudowania czegoś nowego i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] z tego wyszło , bo pazerna, chciwa [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] zniszczyła to co zbudowaliśmy i pozbawiła wiele osób bez pracy. Mam nadzieje ze zgnije w pudle.....

Zostaw opinię o Tba - Poznań

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tba