Placówka Partnerska Eurobank

Opinie o Placówka Partnerska Eurobank

Aneta

@jyu widzę, że do tej pory nie dostałeś rzetelnej odpowiedzi. Czy może w tym czasie kontaktowałeś się z pracodawcą i chciałbyś odpowiedzieć na to pytanie innym użytkownikom zainteresowanym pracą w Placówce Partnerskiej Eurobank?

jyu

A jak wyglada rozmowa rekrutacyjna na tego managera ds. kontroli jakości produkcji? Bezpośredni nadzór nad kontrolą jakości w procesie produkcyjnym nie jest dużym wymogiem, a skoro zapewnione są odpowiednie szkolenia, to jeszcze nie jest tak źle, bo można się dokształcić.

Zostaw opinię o Placówka Partnerska Eurobank - Lubin

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Placówka Partnerska Eurobank