Opinie o Kebab Królewski w Skawina

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Kebab Królewski. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Kebab Królewski o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kebab Królewski w Skawina

Konsument Nowy wpis

02.06.2021 tego dnia kupiłem Rollo kebab o 21:00 ciasto było w ogóle niedopieczone surowe przykleiło się do złotka kiedy zadzwoniłem z reklamacją do kierowniczki lub kierownika właściciela kebaba otrzymałem informację od pracownika właścicielka się w ogóle nie interesuje co się dzieje w tym lokalu dwa kebaby które kupiłem były surowe pracownik stwierdził że tak ma być nie polecam tego lokalu hańba dla nich już mają nazwę tak ładną jak kebab królewski kupisz kebaba to się tylko (usunięte przez administratora) pracują albo ruskie albo Rusek albo ktoś kto się uczy widocznie właścicielka oszczędza i sprzedaje chujostwo (usunięte przez administratora) się bo (usunięte przez administratora) tego kebab

__Blue__

Zwolnijcie wkońcu tą ukrainke. Jak próbójesz coś zamówić to wiecznie ci wciska że minimalne zamówienie tyle czy tyle, a jak ktoś inny jest akurat na zmianie to niema problemu. Nie dość że biorą za dostawe kase to jeszcze cie zmuszają do dodatkowych kosztów. A już nie mówie o tym że kebaby były dawniej wieksze, dopuki ona sie nie pokazała. Co do higieny to też jest wiele do powiedzenia, dziewczyny z rozpuszczonymi włosami, nie raz miałem kudły w jedzeniu. Jak inne kebaby wprowadzą dostawy do domu to stracicie połowe klienteli. Fajny kebab, ale chu..wa obsługa, która robi co chce i ma w D...e klienta!

Zostaw merytoryczną opinię o Kebab Królewski - Skawina

• Jak się pracuje w Kebab Królewski?

Zobacz opinie na temat firmy Kebab Królewski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kebab Królewski?

Kebab Królewski