Pośrednictwo Ubezpieczeniowo- Finansowe Katarzyna Kasperydus

Bielsko biała

Opinie o Pośrednictwo Ubezpieczeniowo- Finansowe Katarzyna Kasperydus

Patrycja
użytkownik zarejestrowany

@jk przypuszczam, że w obecnym roku wysokość wynagrodzenia na tym stanowisku (jak i na wielu innych) uległa zmianie. Mam tu na myśli zmiany w prawie pracy, które właśnie pociągnęły za sobą nowe warunki zatrudnienia. Jak dokładniej wygląda to obecnie w Pośrednictwo Ubezpieczeniowo- Finansowe Katarzyna Kasperydus?

jk
użytkownik zarejestrowany

Taki operator wózka widłowego to ma zapewniony transport do miejsca pracy, a oprócz tego zapewniona jest umowa o pracę. Jest to dość rzadkie w dzisiejszych czasach a bardzo się to ceni, zwłaszcza, że jest dofinansowanie do posiłków. A wypłata jaka? Pozdrawiam

Zostaw opinię o Pośrednictwo Ubezpieczeniowo- Finansowe Katarzyna Kasperydus - Bielsko biała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pośrednictwo Ubezpieczeniowo- Finansowe Katarzyna Kasperydus