Time2Work Sp. z o.o.

Opinie o Time2Work Sp. z o.o.

Karol

Od dawna poszukiwałem pracy, szukałem na różnych portalach ale jakoś nie bardzo udawało się. Postanowiłem skorzystać z firmy Time2work, i nie żałuję teraz pracuję na dobrym stanowisku w firmie. Polecam

Zostaw opinię o Time2Work Sp. z o.o. - Rzeszów

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Time2Work Sp. z o.o.