Opinie o Port U Faryja Rejsy Statkami Eugeniusz Faryj w Ruciane-Nida

Sylwia Nowy wpis

Jak ocenicie pracę w porcie U Faryja? Czy pan Eugeniusz przyjmuje do pracy osoby bez doświadczenia? Jeśli tak, to jaki byłby zakres obowiązków dla takiego pracownika? Czy istnieje opcja zatrudnienia na okres wakacyjny, sezonowo?

Mysza Nowy wpis

Jedno wielkie (usunięte przez administratora) w porcie U Faryja Bosman nie pozwolił przybić do kei a dzieciakowi zabronił nabrać 10 litrów wody a to co miał w baniaku to wylał na ziemię. (można to było zrobić z klasą lub wziąć opłatę) ale (usunięte przez administratora) pozostanie (usunięte przez administratora) Takie zachowanie przekreśliło moja opinię o tym porcie. Nigdy więcej tam moja noga nie postanie nie mówiąc już o dziobie mojego jachtu. I taką opinie będę przekazywał dalej.

Jarek Nowy wpis

Dużo się poprawiło, polecam. Jeszcze trochę do zrobienia i będzie całkiem dobrze!

Mariusz Nowy wpis
@Jarek

Co konkretnie poprawiło się, jeżeli chodzi o pracę w firmie Port U Faryja Rejsy Statkami Eugeniusz Faryj? Czy wspomniane przez Ciebie zmiany były podyktowane postulatami zatrudnionych pracowników, czy może pracodawca sam zauważył problemy, które postanowił wyeliminować? Przedstaw proszę, jak to dokładnie wyglądało.

kris

Ja zaczynam rejsy mazurskie właśnie z tego portu. Rezydujemy tam i zimujemy jacht, bo cenowo nie jest źle, zwłaszcza na tle innych takich miejsc, chociaż uciążliwy ze względu na położenie (śluza). Faktycznie sanitariat zostawia wiele do życzenia. Skandalem jest zamykanie damskiej części o 18.00. Potem zaczyna się (usunięte przez administratora) Tylko 3 "oczka" w tym jeden zawsze zas....y, drugi ma wyłamany rygielek, zostaje jeden na cały port. Idziesz skorzystać, a tu przed drzwiami cała kolejka kobiet, ciekawie i wcale niekrępująco, zwłaszcza jeśli to idzie w drugą stronę. Opłata w ciągu za wc 2 zł za każdym razem, chyba, że pójdziesz na piwko do Tawerny za 9 zł, wtedy korzystasz za darmo na miejscu. Opłata za cumowanie (30zł) powinna zawierać w sobie darmowe wc. Prysznic ok, chociaż 10 zł to też ciut za drogo. Skoro Faryj zainwestował już w 4 "tramwaj" wodny, to mógłby w końcu coś z tym kiblem zrobić. Generalnie nie polecam, chociaż, jak już wspomniałem, zimowanie jachtu jest tu cenowo ok. Trzeba po prostu przyjechać, zrobić zapasy, zaształować się i spadać dalej.

anonymous
@kris

Wy turyści chcielibyście wszystko zadarmo.Jak się pojedzie do Warszawki to dopiero cenowy kosmos . Nie traktujcie nas jak ludzi którzy nigdy nigdzie nie byli i nie mają pojęcia o cenach w Polsce a nawet na świecie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Henry

Podpowiedzcie czy firma prowadzi jakieś rekrutacje? Warto starać się?

Piotr

Witam żeglarzy i motorowodniakow . Bylem w porcie dwa razy ...pierwszy i ostatni. Jak na standardy mazurskie oort w mojej opini plasuje sie w szarym końcu. Przereklamowany, a dla zeglarzy uciążliwy. Ubikacje czynne ale koedukacyjne, kobiecy zamkniety na glucho. Natryski nieczynne w dni powszednie nawet latem. Tawerna w dni powszednie nieczynna. Prąd...żeby go mieć na łodzi trzeba miec dużo kasy (automat pożera monety a pradu nie ma) a bosman tylko wzrusza ramionami i mówi ze on tu tylko pracuje. Aaaaa i trzeba mieć ze 100 metrow przedluzacza, i automat dziala tylko 5 godzin. Ceny inne niz na stronie, o aktualnycj dowiadujesz sie po zacumowaniu. Zreszta nie wiesz gdzie mozna cumowac bo "pies z kulawą noga" nie podejdzie i nie pokieruje, czasem po pol godzinie trzeba sie przestawić bo miales pecha stanales na miejscu rezydenckim. Stanowczo odradzam , przynajmniej tej części żeglarzy i motorowodniakow o wiekszych wymaganiach. Pozdrawiam Piotr

czech52@onet.eu

Obecnie (usunięte przez administratora) ma sprawę w sądzie za niewypłacenie kapitanowi pensji. Pracowników traktuje jak niewolników. Wyłącza na kilka godzin prąd w tzw. pomieszczeniach mieszkalnych. Przy całodziennym wyżywieniu jest tylko obiad. Za skorzystanie z natrysku (dwa razy w tygodniu jeżeli jest ciepła woda) przez 5 minut , zdarza się , że pracownik musi zapłacić. Robole w PRL-u mieli w stosunku do pracy u (usunięte przez administratora)komfortowe warunki. Kapitan (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Port U Faryja Rejsy Statkami Eugeniusz Faryj - Ruciane-Nida

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Port U Faryja Rejsy Statkami Eugeniusz Faryj
1/5 Na podstawie 1 ocen.