Yggdrasil Polska Sp. z o.o.

Kraków

Opinie o Yggdrasil Polska Sp. z o.o.

Lidia

@blurp możesz powiedzieć coś więcej o swoich doświadczeniach w Yggdrasil Polska? Warto byś również napisał pracy w jakim dziale dotyczy Twój komentarz. Zdarza się, że to mocno wpływa na postrzeganie firmy. Co masz na myśli mówiąc o chaosie? I co jest powodem presji, o której wspominasz?

blurp

Nie polecam. Strasznie duża presja, bałagan i chaos w każdym możliwym aspekcie. Management nie do końca ma jasną wizję co chce osiągnąć.

Lidia

Jeszcze przez 2 dni można aplikować na stanowisko Integration Support Engineer. Ktoś z Was pracuje w tym dziale firmy? Co możecie doradzić osobom, które zastanawiają się nad przesłaniem swojego CV? Jak wygląda praca w firmie? Co warto wiedzieć o tym pracodawcy? Każda dodatkowa informacja będzie pomocna.

qe

Dobrze, że ostateczni jest zawierana umowa o pracę @merwin, o takie stabilne zatrudnienie jest teraz dość trudno. Ale przynajmniej wiadomo że doliczają jeszcze do tego jakieś benefity socjale czy inne bonusy.

Zostaw opinię o Yggdrasil Polska Sp. z o.o. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Yggdrasil Polska Sp. z o.o.