XSTAR Sp. z o.o.

Kraków

Opinie o XSTAR Sp. z o.o.

Martyna

Cisza na forum , cisza z ofertami pracy. Czy cos się dzieje w firmie? Warto aplikować? Podpowiedzcie coś

Natalia

Jakie szanse na awans ma Specjalista ds. E-Marktingu czy w ogóle jakieś ma? Jak tak to po jakim czasie może awansować? Może można liczyć na jakieś podwyżki w firmie XSTAR Sp. z o.o.? Wypowie się ktoś na ten temat? Dzieląc się tymi informacjami pomagacie osobom, zastanawiającym się nad aplikowaniem.

iew

nie wiem jaką decyzję podjąć i czy opłaca się u was walczyć o taką posadę walczyć jak Handlowiec - Sales Manager Travel czy lepiej spróbować do e marketingu - doradzi mi prosze ktoś merytorycznie tutaj?

Zostaw opinię o XSTAR Sp. z o.o. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie XSTAR Sp. z o.o.