Work Service Deutschland GmbH

Opinie o Work Service Deutschland GmbH

Kazimierz

Ktoś z Was może wypowiedzieć się szczegółowo na temat pracy za pośrednictwem firmy Work Service Deutschland GmbH? Chciałbym poznać Waszą opinie na temat tego, czy warto ubiegać się o pracę akurat za ich pośrednictwem. Poszukuję osoby, która ma doświadczenia z tą firmą i będzie mogła wypowiedzieć się w tym wątku. Zachęcam do aktywnej dyskusji.

maniek

Witam, przestrzegam przed firma Work Service odd. w Leipzig. oszusci ,klamcy ,

Monika

@Ania, mocnych słów użyłaś do opisania Work Service Deutschland GmbH. Proszę Cię o uzasadnienie ich na tym forum. Co powoduje, że masz akurat takie zdanie o tej firmie? Z perspektywy przeznaczenia tego forum, powinny znajdować się na nim wyłącznie merytoryczne informacje o Work Service Deutschland GmbH jako pracodawcy.

Ania

Zlodzieje I oszusci!

Monika

Ile pracowników zrzesza Work Service Deutschland GmbH? Jakie warunki zatrudnienia proponuje osobom zainteresowanym współpracą z nim? Może jakiś pracownik tego miejsca mógłby przedstawić swoją opinię dotyczącą tego pracodawcy? Będzie ona ważna dla potencjalnie przyszłych pracowników tej firmy.

Zostaw opinię o Work Service Deutschland GmbH - Kremmen

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Work Service Deutschland GmbH