Vratislavia Dom Development Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o Vratislavia Dom Development Sp. z o.o.

Hanna

@stark z pewnością dowiesz się wszystkich informacji podczas rozmowy kwalifikacyjnej, również informacji na temat formy zatrudnienia. Wybierasz się na rozmowę?

stark

A jak wygląda rozmowa rekrutacyjna na menedżera sprzedaży? Posiadanie 3 letniego doświadczenia w sprzedaży nieruchomości nie stanowi dziwnego wymogu do spełnienia, ale szkoda, że nie określili rodzaju zawieranej umowy.

Ania

Czy Vratislavia Dom Development to spółka Dom Development? Inwestycje jake posiadają to te same co na stronie domdewelopment?

Zostaw opinię o Vratislavia Dom Development Sp. z o.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Vratislavia Dom Development Sp. z o.o.