Trybuś Nowak Executive Recruitment Andrzej Trybuś

Śląskie

Opinie o Trybuś Nowak Executive Recruitment Andrzej Trybuś

Daniel

Czy warto aplikować do firmy? Potrzebują nowych pracowników?

Paulina

@qe, wszystkie aktualne oferty pracy firmy możesz znaleźć na jej stronie internetowej, w zakładce 'Kandydaci': http://trybusexecutive.com/current-positions/ Które stanowisko szczególnie Cię zainteresowało?

qe

Atmosfera rzeczywiscie wydaje się opierać na pozytywnych relacjach @Tomasz, bo zobacz, ze ostatnio pokazało się tylko jedno ogłoszenie pracy dla osoby do umawiania spotkań. Jest umowa zlecenia, ale oprócz podstawy jest szansa na odpowiednie prrowizje do tego.

Zostaw opinię o Trybuś Nowak Executive Recruitment Andrzej Trybuś - Śląskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Trybuś Nowak Executive Recruitment Andrzej Trybuś