Trade Room Sp. z o.o.

Opinie o Trade Room Sp. z o.o.

Lidia

Jak obecnie ma się sytuacja Trade Room? Czy firma nadal prowadzi rekrutacje? Ostatnio nie pojawiało się tu za wiele komentarzy, a wszystkie aktualne są dla forumowiczów poszukujących pracy bardzo ważne. Może ktoś napisać o obecnie oferowanych warunkach zatrudnienia?

sa

Przecież wynagrodzenie jest adekwatne do powierzanych obowiązków @lanorka1, bo zobacz, że ostatnio nawet pokazały się jeszcze premie do podstawy zarobków.

Zostaw opinię o Trade Room Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Trade Room Sp. z o.o.