THE NETS Sp. z o.o.

Kraków

Ocena pracodawcy 0/6

na podstawie 0 ocen.

Opinie o THE NETS Sp. z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie THE NETS Sp. z o.o.

Ulka

Od dawna nie piszecie bo macie tak dobrą pracę? Może jednak ktoś podpowie nowym kilka info???

Alicja

@Daniel - jak dokładnie przebiegał proces rekrutacji? Osoby zainteresowane ofertami pracy od THE NETS Sp. z o.o. na pewno będą zainteresowane tematem. Warto podzielić się z innymi użytkownikami forum swoim doświadczeniem. Pomoże to w lepszym przygotowaniu się do pierwszej rozmowy z pracodawcą.

Daniel

Zdecydowanie odradzam, strata czasu. Firma nie podchodzi poważnie do rekrutacji. Brak szacunku do pracownika. Wiecznie są "bardzo zapracowani".

Alicja

Na stronie internetowej THE NETS Sp. z o.o. znajdziecie aktualne oferty pracy firmy - http://thenets.pl/oferty-pracy/ Macie już jakieś doświadczenia z którymś z tych stanowisk? Jak oceniacie THE NETS Sp. z o.o. jako pracodawcę? Czekamy na Wasze opinie.

Wty

Team Leader Działu Content i Social Media wygląda na całkiem niezła pracę, potwierdzi mi to ktoś proszę?

Zostaw opinię o THE NETS Sp. z o.o. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie THE NETS Sp. z o.o.