SONOLife Sp. z o.o.

Pomorskie

Opinie o SONOLife Sp. z o.o.

Jerzy

Trudno jest coś dowiedzieć się . Od wielu miesięcy nikt nie pisze. Jaki jest tego powód?

Patrycja

Czy praca handlowca w SONOLife wiąże się z wieloma wyjazdami służbowymi? Jak długo one trwają? Dla osób zainteresowanych potencjalnymi ofertami pracy będą to kluczowe informacje.

pani janna

gdybym się zdecydowała ui państwa podjąć pracę jako Sales Representative - Handlowiec to na jakie wynagrodzenie mogłabym liczyć miesięcznie netto? odp plis

Zostaw opinię o SONOLife Sp. z o.o. - Pomorskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SONOLife Sp. z o.o.