Opinie o AW Services UK Ltd w Southampton

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy AW Services UK Ltd. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w AW Services UK Ltd na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AW Services UK Ltd w Southampton

Karol Nowy wpis

Jesteście zadowoleni z pracy w tej firmie?

KRISTOF Nowy wpis

ta firma jest to nędza i rozpacz bynajmiej nie okłamujcie z tymi płacami, smiechu warte tak by powiedział pan DROZDA co do TOMKA to niech nie przegina( a za co ci zabrali prawo jazdy no chyba nie za picie coli czy orenżady nie bądz śmieszny )a po drugie nie znasz mnie to dlaczego piszesz takie bzdury,hahaha zabawna historia jak to pan Adam wykładał na to żeby nie zamkneli ciebie za spowodowanie wypadku tylko dla tego ze jesteś przydupasem i wazeliniarzem to nie ze mną były takie problemy. Bez picia alkoholu i zawalania pracy firma nie interesuje się pracownikiem, za mieszkanie które wyglądało jak slamsy trzeba płacić i tu jest pomoc od pracodawcy? gdzie? bo jakoś tego nie widziałem. Może były wysokie place dla podlizuchów ale nie dla ludzi którzy nie latają za prezesem czy kierownikiem budowy. Jeszcze raz pisze, że ta firma jest wyzyskiwacz, kretactwo itp. ZE SWOJEJ STRONY FIRMY NIE POLECAM!

Przemek Nowy wpis

witam w listopadzie zaczynam współpracę z firma jako ciesla szalunkowy moze ktos mi podac do siebie nr kto pracuje chciałbym porozmawiać jak wygląda cała współpraca

Dariusz Kanios Nowy wpis

Pracuję dla AW Services,jestem carpenterem, od dwóch lat agencja ta zapewnia mi ciągłą pracę, bez przestoju i jakich kolwiek problemów związanych z płatnościami, pieniądze zawsze na czas. Polecam.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie AW Services UK Ltd? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Jacek Makuchowski

Pracuje dla AW od samego poczatku jej istnienia jako stolarz. Agencja jest rzetelna, wyplata zawsze na koncie. Jedna z wielu rzeczy ktora trzyma mnie to praca ktora mam 365 dni w roku. Konczy sie jedna budowa zaczyna druga. Wlasciciel stara sie pomoc w kazdy mozliwy sposob, auta, pomoc finansowa, zakwaterowanie dla pracownikow ktrzy nie maja wlasnego lokum albo dopiero co przyjechali do anglii. Goraco polecam.

Pracuje w tej firmie od trzech lat i nie wiem skad takie brednie panie KRISTOF? slamsy? mieszkam na jednym domu z innymi pracownikami,mamy tv i internet.Firma pomaga w wielu sprawach,normalne jest to ze trzeba się zrzucić na paliwo-15f a nie tak jak piszesz 30. Nie wejdziesz na żadna budowę bez karty wiec oczywiste jest tez to ze musisz zdac egzamin za który to my płacimy a nie oni bo to w naszym interesie.Z czystym sumieniem mogę polecić te firme,pracodawca to uczciwy człowiek,ktory walczy o podwyżki dla nas.Mysle ze jest dużo więcej osob pracujących dla AWS które mogą podzielić moje zdanie. A pan niech nie oczernia,bo doskonale wiemy jak było;)) Jak się zawala prace jak się pije alkohol to niestety się nie zarabia!!!

kristof

niech się nie okłamują pracowaem w tej agencji cztery miesiące kręcą jak tylko mogą za wszystko trzeba płacic za pomieszczenie zwane pokojem płaci sie 80 funt co nie ma kołdry .poduszki materace brudne bez telewizji na jednej kwaterze mieszka od 6 do 8 osob z jedną łazienką to jest koszmar płacisz za paliwo a dojezdzasz na budowe 100 kilometrów to iest30 funt tygodniowo plus amortyzacja pojazdu 15 funt księgowa 18 f tydzień musisz kupywac narzędzia to około100 funt jednorazowo za cscs to jest wyrobienie twardej karty płaci sie 80 funt co kolwiek chcąc cos aby załatwić to trzeba płacic i gdzi jest tu pomaganie ze strony firmy ta firma tylko interesuje się jaki ma zysk z pracownika a zarobisz tygodniowo srednio 300 funt i jeszcze jedno kwatery to są slamsy brudne śmierdzące i tak jak pisze bez telewizji internetu wdodatku placisz za gaz i prąd za te pieniądze to jest 80 funt na innych kwaterach nie placisz nic a masz wszystko

@kristof

Przykro ze me pan taka opinie o nas , sa ludzie ktorzy pracuja juz po 3 lata i zarabiaja po £800 tygodniowo i moge smialo do nich podac namiary wszystkim zainteresowanym. Przyjezdzajac do nas tez Pan ocenial poprzedniego pracodawce wiec tego sie spodziewalismy...

Jacek

Bardzo rzetelna firma.Pomagaja we wszystkich sprawach,interesują sie pracownikiem co jest rzadko spotykane wsród pracodawców.nigdy nie oszukują,pieniądze zawsze na czas na koncie.polecamy gorąco!

Zostaw merytoryczną opinię o AW Services UK Ltd - Southampton

AW Services UK Ltd