Private Care24

Wrocław

Opinie o Private Care24

Matylda

Laski nie robia,ze placa.Nie pomoga dzwoniac Z Niemiec do Katowic,ze jest mobing i opiekunka prosi o pomoc.W tel.uslyszalam,ze jak nie bede pracowac dalej to od nich kolegium dostane,Nikt na miejsce nie przyjedzie po takim tel.i nie pomoze ,bo liczy sie klijent tak jak powiedziala pani Aldona z Katowic.Kobiety zacznijcie pisac co sie tam dzieje w tej pracy to moze cos sie zmieni i nie bedziecie cierpialy i pracowaly.Ja zaczne opisywac wszystko na fejsie i tym z Private Care24 nie odpuszcze.

Też rozczarowana wspołpraca z Private Care z Warsz
@Matylda 18.06.2016 21:11

Tak trzymać Pani Matyldo i dziękuję za Pani szczery wpis tu na gowork w imieniu wszystkich Opiekunek i Opiekunów! Też bardzo rozczarowana współpraca z Private Care z Warszawy/ Torunia/ Wrocławia i Katowic- bo tyle aż maja siedzib w Polsce albo i jeszcze więcej. Niestety ilość siedzib nie idzie w parze z jakością - bardzo nędzą która reprezentuje Private Care

Zostaw opinię o Private Care24 - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Private Care24