Rancho ponderosa

Szczecin

Rancho ponderosa

Opinie o Rancho ponderosa

Lalalaa

Rozmowa z Panem przed zatrudnieniem bardzo miła, gorzej pózniej..BRAK DNI WOLNYCH PEŁNA DYSPOCYCJA NAWET PO 15 GODZIN (w umowie 8h) !! Wyzysk ludzi, w dodatku brak szacunku do jakiegokolwiek pracownika, krzyczenie przy klientach, pan potrafi siedzieć i obserwować prace przez 10 godzin i tylko krytykować, kompletny brak kultury, zarobki beznadziejne w porównaniu z wykonywana praca. Zwierzęta w zoo nie maja odpowiednich warunków oraz odpowiedniej opieki i zainteresowania ze strony właściciela despoty, dzięki wykształceniu i pieniądzom pan nie nabył i nie nabędzie chociaż odrobiny kultury :)

Zostaw opinię o Rancho ponderosa - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rancho ponderosa