Opinie o Sita północ w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Sita północ. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Sita północ o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Zbieranie odpadów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sita północ w Gdańsk

A.

Firma tragedia, ludzi na stanowiska kierownicze biorą po znajomościach, z tego co się dowiadywałem to większość to kolezaneczki i znajomi prezesowa... Żałują na wszystko dla pracowników i wiecznie dają tylko listy od szkoleń BHP do podpisania. Dyrektor transportu sam nie wie o czym mówi, bo nie potrafi się wyslowic, ani skleić żadnego zdania bez przekleństwa, kierowniczka transportu myśli że jak poświęci dupa to kierowcy wszystko dla niej zrobią, a no niestety zawsze obiecuje premie, których się nie dostaje, jak nie jesteś potrzebny to dostaniesz note obciążeniowa na kilkadziesiąt tysięcy bo broni podwykonawców( kumpli) więc obciazaja kierowców za coś czego nie zrobili. Dyspozytorzy, jak któryś jest fajny to zaraz odchodzi bo nie może wytrzymać, kierownik to wołowa dupa, zabiera im urlopy i nic nie mogą zaplanować, oczywiscie ma swoich kolegów, których broni przed całym światem a oni wchodzą mu na głowę. Idąc dalej za ciosem w obecnym momencie pracuje tam może dwóch normalnych dyspozytorów, z resztą nie ma nawet co rozmawiać, a najlepsze są te osoby które nie wiedzą co tam robią, czekają na wypłatę co miesiąc... oszukują na godziny i wyplaty- sprawa zglosOna. A i jeszcze najlepsza osoba jest ta wariatka co zastępuje kierownika czarownica z piekła rodem ????????????????

DRIVER
@A.

Sama prawda pracowałem więc wiem

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Sita północ? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

paulina Nowy wpis

12 sierpnia do 15 sierpnia mój mąż zgłosił prośbę o urlop bo mamy opłacony domek plany mam nadzieję że tym razem obejdzie się bez przesunięcia urlopu bo inaczej osobiście się przejadę do waszej firmy

były kierowca Nowy wpis

firma nie jest rzetelna,gryzipiurki przed komputerem dorzucają tyle punktow do rejonu ze nie da sie tego objechac w jeden dzien co powoduje ze trzeba na drugi zostac po godzinach i nawet o 18tej zjezdza sie na baze.Zarobki na poziomie 3600zl netto za udreke pracy w smrodzie,ze szczurami,dyspozytorami i ludzmi ktorzy zapomna wystawic worek/ kubeł przy ulicy rano a pozniej dzwonia ze skargą do firmy ze kierowca ich pominął(odrazu jest telefon z bióra z pretensjami)Ludzie którzy tam pracują mają problem z alkoholem i prawem,karani wczesniej po wyrokach przychodza tam na ładowaczy a kierownictwo wyżej s*a niż d**e ma Praca bardzo niewdzięczna ciągle problemy z innymi kierowcami którzy utrudniają dojazd do punktów odbioru odpadów,wstawanie o 3:30 do pracy,skakanie po rejonach,dyżury w okresie akcji zima,świątki,piątki i niedziele Praca dla mało ambitnych i zdesperowanych ludzi

A.

DRIVER Nowy wpis
@A.

Sama prawda pracowałem więc wiem

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Sita północ? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
logo firmy 475. Drwal
Bordeaux
Sidrom Sp. z o.o.
Młody

Polecam każdemu firmę kto lubi co miesiąc upominać się o zaginione godziny . Lubi jeździć autami kat c po około 11h codziennie oraz nie wiedzieć jaka będzie wyplata za przepracowany miesiąc .

Jaki jest wkład kierownictwa Sita północ w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Mistrz

to akurat dobre haha kierownictwo to porażka wymienić i wiele problemów zniknie

Dispo1

Słaba oferta pracy dla dyspozytora/planisty. Niskie wynagrodzenie. Zmiany,umowa jak od Janusza biznesu,poukrywane koszta i nie jasny system.

Rondelek

A Kojarzycie takiego Radosława ze Świecia ?

Czy w Sita północ jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Aaa

Oni na nic nie reagują, więc dlaczego mieliby na to co zgłaszasz... To jest firma porażka

Łukasz
@Aaa

Dlaczego sugerujesz, że firma Sita północ "to porażka"? Twój wpis nie mówi mi zbyt wiele o samej firmie, dlatego może napiszesz dokładnie, jak postrzegasz tego pracodawcę i przede wszystkim, dlaczego w taki właśnie negatywny sposób ich oceniłeś? Napisz mi proszę, bo strasznie mnie to ciekawi. Dziękuję.

Hatak
@Łukasz

Poczytaj forum skoro Ci zależy na zrozumieniu sytuacji panującej w firmie .

Jacek

Kierowca. Praca ok dobre zarobki 5300 brutto i dużo dodatków. Nadgodziny 50 i 100. Zależy jaka brygada ale ogólnie się da.

bodzio
@Jacek

kogo chcesz oszukać ......masz 17zł. brutto #172 h.+40% premi to ci wychodzi-4093 brutto a na rekę masz 2918zł--i to jest twój zarobek bez nadgodzin --- i czy to jest fair ?

@bodzio

On ma racje np jak zarobił by 3500zl netto to brutto wychodzi 5000 może te 5300 było z nadgodzinami

@Jacek

Ty chyba jakiś nie poważny jesteś hahahaha wszystkich tam znałem i nikt o takim czymś nie wspomniał nie nawijaj ludziom makaronu na uszy

Mercedes
@bodzio

Teraz dają 18zł netto +nadgodziny

Mercedes

Witam Właśnie ubiegam się o prace w firmie suez po przeczytaniu waszych opisów zaczynam się zastanawiać nad podjęciem tam pracy

Witam Nie polecam nikomu. Wszystkie negatywne opinie są zgodne z prawdą. Brak poszanowania pracownika, o godzinach pracy z umowy możecie zapomnieć. Urlopy odwoływane z dnia na dzień bez podania przyczyny. Wszyscy tuszują te karygodne postępowania. Ta opinia zapewne zostanie szybko usunięta. Zwróćcie uwagę na ogłoszenia z propozycjami pracy. Cały czas pojawiają się kolejne ponieważ nikt normalny nie chce tam pracować. Taka rotacja nie bierze się z niczego. Jeśli szanujecie zdrowie i samych siebie odpuście sobie aplikowanie do tej firmy. Nie warto. Pozdrawiam i życzę powodzenia w znalezieniu dobrej pracy.

Ryndolek

Mało tego jest kierownikiem transportu i zastępca dyrektora :) także powodzi się

Czy w Sita północ są szkolenia zewnętrzne?

Krzychu

Jakie szkolenia ? ???????? do czego?

Tralala

Nie ma szkoleń ani wewnętrznych, ani zewnętrznych. Tłumaczą ci jeden dzień i dalej radź sobie sam... Jedyne szklenia to bhp - czytaj lista do podpisania.

Kamil

Zwolniłem się P 7 latach zarobki tragedia a pracy coraz więcej zresztą jak mi powiedzieli takie życie smieciarza

Byly
@Kamil

Firma tragedia jak i zarobki do wykonywanej pracy złożyłem dokumenty do sądu pracy jak i do sanepidu w związku z covid 19 firma nie przestrzega żadnych zasad sanitarnych

hatak

(usunięte przez administratora)Firma ciągle szuka nowych pracownikòw bo jest duża rotacja ludzi.Jeśli pracodawca jest okay to ludzie trzymają się roboty a nie uciekają.(usunięte przez administratora).Ciągłe telefony że coś zostało pominięte kiedy tak naprawde właściciel posesji zapomni wystawić workòw przed droge a pozniej dzwoni do firmy że kierowca pominął jego adres.Praca niewdzięczna z matołkami w biurze(usunięte przez administratora)na rejonie za śmieszne wynagrodzenie jak na tak drogą do życia stolice województwa pomorskiego a i długie weekendy nie obowiązują

Ryndol

Dlaczego sporo opini jest kasowana czyżby kierownictwu prawda była nie na rękę ? Kolesiostwo i nic więcej, stwarzają nie potrzebne stanowiska dla znajomych, ludzie maja dogadane rejony gdzie jest kasa z lewizn...czy miasto I Warszawa tego nie kontroluje ?

HENIO
@Ryndol

Dokładnie tak jak piszesz jest , serwis powinien być bezstronny a taki nie jest . Jest prawdą to co jest napisane odnośnie kierownictwa oraz kwestii dotyczącej wynagrodzeń .Może w końcu ktoś przejrzy na oczy jak przez złe zarządzanie firma dostaje finansowo po (usunięte przez administratora) Sądzę że wcześniej czy później centrala zrobi porządek w gdańsku i skończy się poniżanie pracowników a zacznie się porządnie wykonywana praca przez wszystkich pracowników od dołu aż po samą górę.

Pracowałem tam jako ładowacz przez półtorej roku. W między czasie pokazałem że chce robić. To same dzieci bo dzieci tym kierują wywalali mnie codziennie gdzie indziej a zazwyczaj tam na przezutkach 18/19 w domu dyrektor tam jest byłym ochroniarzem który dziwnym trafem awansował na stanowisko kierownicze a cała sita mówi że nie raz nqjebanego jak szpadel ściągali. Kierownik jara trawę a kierowca z którym robiłem po 20 latach pracy wyplata ;3300 Dają bony na święta wszyscy się cieszą dodatkowe pieniądze (usunięte przez administratora) prawda później ściągają z następnej wypłaty w dodatku oszukują na godziny i to ostro. Nie pozdrawiam i nie polecam jej człowiekowi który szuka stabilnego zatrudnienia

Śmietnik

Sprostowanie nie żaden ochroniarz tylko portierem na trakcie . Pracowałem około 30 lat i wiem co jest ciec warty totalne zero.

Nie zadowolony

Straszą że zabiorą premie i notatkami, wymusza na pracowniku

szok

wszyscy powini stac nie wyjezdzac i zrobic rewolte plus telewizja niech wszyscy zobacza coto za firma krzak jak ludzi traktuja , ludzi zwalniaja a do biura zatrudniaja na dziwne stanowiska

Czy w Sita północ są paczki/bony świąteczne?

Ryndzio

Są za które przy następnej wypłaci zabierają Ci z premi ....

szok

nagana i wypowiedzenie

KAROLINA

JAK TO JEST MOŻLIWE ,ŻE PRACOWNICY TEJ FIRMY JEZDZA NIE PRZYGOTOWANI DO OBECNEJ SYTUACJI????CZY NIE POWINNI MIEĆ ODPOWIEDNICH KOMBINEZONÓW I MASEK?NARAZAJA ZYCIE SWOJE I RODZIN

Zostaw merytoryczną opinię o Sita północ - Gdańsk

• Jak się pracuje w Sita północ?

Zobacz opinie na temat firmy Sita północ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sita północ?

Sita północ
  • Trakt św. Wojciecha 43 lok. 45