SMART LEAN S.C.

Opinie o SMART LEAN S.C.

Iza

@Janusz przykro mi, że nikt tu nie zajrzał i nie odpowiedział na Twoje pytanie. Aktualnie w SMART LEAN poszukiwani są pracownicy na stanowiska: Konsultant Lean Management i stażysta (http://smartlean.pl/kariera/). Może ja ktoś tu zajrzy to zainteresują go te oferty.

Janusz

Witam. Mam nadzieję, że ktoś poza mną tu wejdzie. Kochani poszukuje informacji odnośnie oferty pracy jaką mam przed sobą a mianowicie Menadżera, czy ktoś z Państwa miał przyjemność pracować u nich i może powiedzieć mi jakich zarobków mogę się spodziewać? Pozdrawiam

Zostaw opinię o SMART LEAN S.C. - Łódzkie

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SMART LEAN S.C.