Severstal Distribution Sp. z o.o.

Sosnowiec

Opinie o Severstal Distribution Sp. z o.o.

Maryla

Słyszałam sporo dobrego o Severstal Distribution. Niestety nie ,mogę znaleźć żadnej oferty pracy. Podpowiedzcie coś chętnej

Julita

Właśnie firma prowadzi rekrutacje na stanowisko Specjalista ds. eksportu. W ofercie napisali, że zapewniają ciekawą i odpowiedzialną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, umowę o pracę na zastępstwo (z możliwością kontynuacji pracy po okresie zastępstwa). Ktoś myśli nad złożeniem cv?

zc

Może wiecie jak wygląda rozmowa rekrutacyjna na inżyniera wsparcia sprzedaży? można liczyć na stabilne zatrudnienie, ale ciekawe jakie dają zarobki jeszcze.

Zostaw opinię o Severstal Distribution Sp. z o.o. - Sosnowiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Severstal Distribution Sp. z o.o.